Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Hráč Liptovského Mikuláša zaujal adepta na prvenstvo: Patrí medzi TOP kluby, vraví

POPRAD - Hokejový klub HK Poprad a útočník Aurel Nauš sa dohodli na dvojročnom kontrakte. Pre 26-ročného martinského odchovanca bude Poprad štvrtou extraligovou zastávkou.
Útočník Aurel Nauš.
Útočník Aurel Nauš. Zdroj: Magdaléna Nahálková - HK 32 Liptovský Mikuláš
Zdieľajte:

"Keď mi prišla ponuka z Popradu, veľmi som sa potešil, lebo na slovenské pomery patrí k top klubom. Som rád, že sme sa po sezóne dohodli na podmienkach. Ja osobne sa chcem stále posúvať vyššie, potrebné je však na sebe stále tvrdo pracovať. Poprad ma môže posunúť v tom, že niečo dosiahneme a ja mu chcem svojim podielom pomôcť," povedal po príchode pod Tatry.

Prečítajte si aj

Brankár Michal Valent.Michal Valent opúšťa Žilinu. Prestúpil do tímu, s ktorým siahal na titul

"Sme radi, že sme sa s Aurelom dohodli na dvojročnej spolupráci. Aurel si vybral HK Poprad ako krok vpred vo svojej kariére. Ide o svedomitého a pracovitého hokejistu, ktorý prináša na ľad veľa energie aj vďaka svojmu výbornému korčuľovaniu. V Poprade mu prajem veľa úspechov a teším sa na spoluprácu," zhodnotil nový prírastok do popradského tímu športový riaditeľ Július Koval v rozhovore pre klubový web.

Prečítajte si aj

Tréning Slovákov v Ostrave.MS 2024: Na tréningu sa rozpadol elitný útok. Pred duelom so Švédskom nie sú vylúčené iné zmeny

Poprad bude pre Aurela Nauša štvrtým extraligovým zamestnávateľom po Detve, Prešove a Liptovskom Mikuláši. Počas štyroch ročníkov nazbieral 78 bodov za 37 gólov a 41 prihrávok, ktoré zaznamenal v 147 odohraných dueloch.

Prečítajte si aj

Tréner Tibor Tartaľ.Humenné zostavilo realizačný tím: HC 19 povedie uznávaný tréner. Vráti Zemplínčanov do ligy?

Prečítajte si aj

Útočník Miroslav Preisinger.Slovan podpísal dvojnásobného šampióna, Trenčín overené ofenzívne duo
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články