Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Humenné zostavilo realizačný tím: HC 19 povedie uznávaný tréner. Vráti Zemplínčanov do ligy?

HUMENNÉ - Hokejistov prvoligového tímu HC 19 Humenné povedie v sezóne 2024/25 nové trénerské duo Tibor Tartaľ a Ladislav Majkus. Zemplínsky klub o tom informuje na sociálnych sieťach.
Tréner Tibor Tartaľ.
Tréner Tibor Tartaľ. Zdroj: Peter Ilenčík - HC Prešov
Zdieľajte:

Stále mladý tridsaťsedemročný Tartaľ má za sebou úspešnú sezónu v Prešove. Šarišanov doviedol do prvoligového finále, v ktorom však ťahal za kratší koniec a prehral so Žilinou 0:4 na zápasy. V sezóne 2022/23 sa predstavil so slovenskou osemnástkou na MS vo Švajčiarsku, kde obsadil konečné štvrté miesto po nešťastnej prehre s Kanadou 3:4pp.

Prečítajte si aj

Tomáš Jurčo oslavuje po zisku bronzu na OH 2022 v Pekingu.Medailista z Pekingu hľadá útočisko: Po vypršaní zmluvy nemajú pre neho miesto

O tri roky starší Ladislav Majkus absolvuje premiéru na Slovensku. Do Humenného prichádza po dvojročnom pôsobení v Kopřivniciach, kde bol hlavný tréner. Majkus ukončil kariéru v roku 2006 ako 22-ročný a hrával na poste obrancu.

Cieľom humenského klubu je vrátiť sa do Tipos extraligy. Vedenie čoskoro predstaví aj hráčsky káder pre budúcu sezónu.

Prečítajte si aj

Slovenský útočník Matej Kašlík.Neúspešný kandidát na MS v Ostrave balí kufre a odchádza zo Slovenska, tri posily pre Michalovce
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články