Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Brankár a dvaja útočníci zavesili výstroj na klinec: Všetci hrali slovenskú ligu

BRATISLAVA - Maďarský brankár Dávid Duschek a útočníci Petr Kanko s Dominikom Hegyim ukončili kariéry.
Hjcjgk,hvblk.jk-lmzj kuhbkj kuls.
Zdroj: hokejovysvet.sk
Zdieľajte:

33-ročný gólman Duschek bol počas celej kariéry verný svojej krajine, kde si obliekal dresy Debrecínu, Dunafferu, Újpestu a Miškovca, s ktorým zažil zápasy v slovenskej Tipos extraligy a kde sa rozhodol skončiť hokejovú kapitolu. Celkovo odchytal 411 zápasov.

Prečítajte si aj

Jozef Golonka odmietol pozvanie Valábika do jeho relácie.Golonkova reakcia na status Husára: Mnohí z nás zomreli v chudobe ako bezdomovci

38-ročný útočník Kanko v juniorských rokoch exceloval v zámorskej OHL v drese Kitchener, čo mu zabezpečilo účasť na drafte v roku 2002. Tam si ho vybral klub NHL Los Angeles Kings, za ktorý debutoval v ročníku 2005/06. V 10 zápasoch strelil gól. V roku 2014 sa dohodol na spolupráci so Žilinou. S Vlkmi sa zachránil v extraligovej baráži proti Detve. Jeho bilancia bola 57 zápasov (15+13). Kariéru skončil po uplynulej sezóne ako hráč Poruby.

Prečítajte si aj

Lasndvfk dnkblvnfk lcdf gb.Adam Húska sa rozlúčil so zámorím, prestúpil do najlepšej súťaže v Európe

30-ročný útočník Hegyi bol prevažne prvoligový hokejista, no nechýbal ani v najvyššej súťaži. Jeho služby využili v Banskej Bystrici, Nových Zámkoch a Trenčíne. Od roku 2019 pôsobil v Dubnici, a tam aj skončil. V 40 stretnutiach zaznamenal 7 gólov a 7 asistencií.

Prečítajte si aj

Asvng kdslnbgls dgoôh.VIDEO Druholigová Senica zlákala do mužstva vicemajstra sveta a dvoch Skaličanov

Prečítajte si aj

Gxdcfhjfchvhh jm dtfhgtee et d wzbj.Východniari stratili 112-bodového ťahúňa: Kvalitný center posilnil jedného z favoritov druhej ligy
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články