Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Súpisku Nových Zámkov vystužil skúsený extraligový hokejista, Majoross: Potrebujeme aj takých

NOVÉ ZÁMKY - Slovenský hokejový obranca Martin Chovan sa stal hráčom HC Nové Zámky. Tento dres si obliekal už v rokoch 2015 až 2017 a tímu pomohol k postupu do najvyššej súťaže.
Víťazné oslavy hokejistov HC Nové Zámky.
Zdroj: TASR - Radovan Stoklasa
Zdieľajte:

V predchádzajúcich dvoch ročníkoch pôsobil v klube Bratislava Capitals v nadnárodnej IHL. Počas sezóny 2021/2022 zamieril do Trenčína. "Potrebujeme v kádri aj skúsenejších hráčov. Zároveň nám v minulej sezóne chýbali kilogramy a viac hry do tela, špeciálne pred našou bránkou. Martin je dobre stavaný a skúsený extraligový obranca, preto sme veľmi radi, že sa k nám pripojí. Teším sa na spoluprácu s ním a verím, že nám pomôže k úspešnej sezóne," povedal tréner HC Nové Zámky Gergely Majoross.

Prečítajte si aj

Ôams lnvldfnlx bxb g b fxcbgfncg.Majstrovský Slovan má potvrdeného hráča do budúceho ročníka: Chcem ďalší titul, vraví

"Vraciam sa do prostredia, ktoré mi je dôverne známe a v ktorom som zažil krásne chvíle pri postupe do extraligy. Teším sa, že môžem byt opäť súčasťou klubu. Veľa chvály som počul aj na trénera Majorossa. Verím, že sa nám podarí vytvoriť partiu s víťaznou mentalitou a že potešíme našich fanúšikov," povedal 35-ročný obranca pre klubovú stránku.

Prečítajte si aj

Gdfgs df dh g hg fcv dh ndhbcger b tjn vyder.Šokujúca správa z kuchyne Popradčanov

Prečítajte si aj

Laydvl nlfn yfbnkkj.Oto Haščák: Zranenia vyradili ďalších hráčov

Prečítajte si aj

Kydmf xlôbcm lmxgfcvb.Príprava MS 2022: Káder Slovenska opustilo šesť hráčov, tím posilnilo jedenásť hokejistov vrátane majstrov
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články