Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Šokujúca správa z kuchyne Popradčanov

POPRAD - Slovenský útočník Dávid Bondra ukončil vo veku 29 rokov profesionálnu hokejovú kariéru. Informovala o tom oficiálna stránka HK Poprad, v ktorom odohral sezónu 2021/2022.
Gdfgs df dh g hg fcv dh ndhbcger b tjn vyder.
Zdroj: Ján Saloň
Zdieľajte:

Syn legendy slovenského hokeja Petra Bondru odohral v popradskom drese dve etapy svojej kariéry. Tri sezóny v rokoch 2016 až 2019 vyústili do dvoch účastí na MS. Počas kariéry odohral dve sezóny v KHL, vyskúšal si českú extraligu vo farbách Komety Brno a sezónu 2021/2022 začal v drese Bratislava Capitals v IHL.

Prečítajte si aj

Kydmf xlôbcm lmxgfcvb.Príprava MS 2022: Káder Slovenska opustilo šesť hráčov, tím posilnilo jedenásť hokejistov vrátane majstrov

"Chcel by som sa poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí ma podporovali v reprezentácii alebo v jednotlivých kluboch. Moje veľké poďakovanie patrí HK Poprad, ktorý mi dal šancu hrať profesionálny hokej. Som pripravený naštartovať novú, nie hokejovú kariéru. Teším sa na nové výzvy s rodinou," uviedol Dávid Bondra, ktorý očakáva prírastok do rodiny.

Prečítajte si aj

Laydvl nlfn yfbnkkj.Oto Haščák: Zranenia vyradili ďalších hráčov

Jeho otec Peter Bondra je hrdý na kariéru svojho staršieho syna: "Podporujem jeho rozhodnutie. Verím, že jeho nová kariéra bude nemenej úspešná a jeho vzdelanie a pracovitosť z hokeja sa prejavia na jeho novej ceste životom."

Prečítajte si aj

Dy lbnxlb cx gn xc gnbv bvngh.HC Škoda Plzeň angažoval čerstvého vicemajstra z Nitry
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články