Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Čiliak podpísal s Kometou nový dvojročný kontrakt: V Brne som doma

BRNO - Slovenský hokejový brankár Marek Čiliak sa dohodol s českým extraligistom HC Kometa Brno na predĺžení spolupráce. Podľa klubového webu podpísal nový dvojročný kontrakt, ktorý zahrňuje aj ročnú opciu.
Slovenský brankár Marek Čiliak bol oporou klubu.
Zdroj: instagram
Zdieľajte:

Dvadsaťosemročný brankár, ktorý získal s Brnom dvakrát majstrovský titul, sa vrátil do Komety vo februári po tom, čo pol sezóny odchytal v KHL v drese Slovana Bratislava. V Brne pôsobil od svojich 15-tich rokov.

Prečítajte si aj

MetaDescription: Na snímke brankár Detvy Roman Petrík počas prvého zápasu štvrťfinále play-off Tipsport ligy v hokeji HCHeroický výkon Petríka základom výhry v Banskej Bystrici: Takéto zápasy sa mi chytajú lepšie, hovorí

"Som rád, že Marek Čiliak zostáva v Komete. Takisto som si prial, aby sme zmluvu podpísali ešte pred nadchádzajúcimi vyraďovacími bojmi, aby bol Marek v čo najväčšej psychickej pohode," povedal pre klubový web tréner a majiteľ Komety Libor Zábranský.

Prečítajte si aj

Kelemen Balisz Zvolen MAC.Chýbal len kúsok šťastia, povzdychol si Bodó. O ničom sa ešte nerozhodlo, znie zo Zvolena

Čiliak odchytal v tomto ročníku za Brno osem stretnutí s priemerom 1,61 gólu na zápas. "Boli sme veľmi rýchlo dohodnutí, čo sa týka dĺžky zmluvy a ďalších detailov. Čakalo sa iba na chvíľu, keď to hodíme na papier," uviedol slovenský reprezentant, ktorý sa predstavil aj na vlaňajších MS v Dánsku.

"Neuvažoval som o niečom inom, som v Brne spokojný a som tu doma. Kam inam by som chodil? Mám tu rodinu, ktorá je tu šťastná," dodal Čiliak, ktorý využil víkendové voľno na regeneráciu a s rodinou bol na horách.

Prečítajte si aj

Puliš Radovan Detva.Puliš prežíval prvý zápas v bolestiach, druhý rozhodol: So srdcom môžeme zvíťaziť ešte trikrát, tvrdí
Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články