VIDEO:Chára opäť pri krvavom incidente!

V sobotnom zápase medzi Bostonom Bruins a Torontom Maple Leafs sa slovenský obor Zdeno Chára opäť ocitol v nepríjemnej situácii.
Bodyček od Zdena Cháru nie je vôbec príjemný a ak sa ešte aj nie celkom vydarí, tak to môže bolieť, svoje o tom vie aj Trevor Smith z Toronta.
Obaja išli do súboja v rohu klziska, všetko sa zdalo byť v poriadku a prakticky išlo o klasický bodyček aký je v NHL možné vidieť každých pár sekúnd. Útočník Toronta ale ostal ležať pri mantineli a keď sa chcel postaviť, tak stratil rovnováhu a zjavne bol otrasený, no aby toho nebolo málo zanechal na ľade aj stopu krvi.
Smith opustil striedačku a do hry už nezasiahol kvôli zraneniu, ktoré bolo špecifikované ako zranenie v hornej časti tela
Autor: Michal Schvandtner
Zdroje informácií: HokejovySvet.sk, thescore.com