Slovenský útočník Richard Pánik obdaroval fanúšika zaujímavým a netradičným spôsobom.

Toronto, ktoré prehralo siedmy zápas v rade chce zvyšok sezóny dohrať so cťou. S ním aj Richard Pánik, ktorý v zápase proti Floride (1:4) netradičným spôsobom obdaroval jedného z fanúšikov.

Stretnutie Toronto - Florida (1:4) nedohral v domácom drese Richard Pánik. Slovenský útočník dostal v 55. minúte osobný trest na 10 minút za to, že po súboji s krídelníkom hostí Brandonom Pirrim prehodil jeho hokejku smerom do hľadiska.

Situácia mala pritom nevinný priebeh. Obaja sa stretli na domácej útočnej modrej v súboji, Pirri stratil hokejku, ktorá spadla priamo na tú Pánikovu a slovenský útočník ju reflexívnym švihom poslal do hľadiska. Chlapec sediaci medzi divákmi si tak odniesol domov suvenír prvej hviezdy zápasu. "Keď už nič iné, aspoň dieťa dostalo hokejku," žartoval v rozhovoroch s novinármi Pánik.

Torontu patrí po sedemzápasovej sérii bez víťazstva 15. priečka v tabuľke Východnej konferencie.

Zdroje informácií: TASR, youtube.com