V nočnom zápase NHL medzi Chicagom Blackhawks a Coloradom Avalanche videli diváci naozaj kuriózny gól.
Zdroj: nhl.com

Zápas to bol dve tretiny veľmi vyrovnaný. V prvej tretine šli do vedenia hosťujúce Lavíny po góle Barrieho. Domáci ale v druhej tretine zásluhou Versteega vyrovnali a tak sa v treťom dejstve očakával boj o každý kúsoček hracej plochy.

Jastrabom ale absolútne nevyšla posledná desaťminútovka. Po dvojnásobnom vylúčení Sharpa a Hjalmarssona dokázali Lavíny využiť dvojnásobnú presilovku a následne aj presilovku o jedného hráča. Na 1:2 strieľal gól Landeskog a do dvojgólového vedenia poslal hostí opäť Barrie.

Najzaujímavejší moment zápasu ale prišiel v minúte pätnástej. Brad Stuart sa chytal striedať a tak iba od polovice nahodil puk na bránu Coreyho Crawforda. Brankár Blackhawks puk neprikryl ale sa ho snažil rozohrať. To sa mu ale stalo osudným, keďže puk mu prešiel popod hokejku a hanba bola sa svete.

Zdroj informácií: nhl.com