Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Višňovského mrzí, že opäť nehráva

Najlepšie platený obranca „ostrovanov“ Ľubomír Višňovský je sklamaný, že sa opäť nezmestil do zostavy.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovenský hokejista Ľubomír Višňovský sa druhýkrát za sebou nezmestil do zostavy New Yorku Islanders. Tréner Jack Capuano uprednostnil na ľade Bostonu Bruins pred 38-ročným obrancom Briana Straita.

Skúsený slovenský reprezentant je sklamaný, že musí zápasy sledovať len z tribúny, ale na druhej strane rozhodnutie trénera chápe. "Vynechal som veľa zápasov aj v tejto sezóne. V minulej som mal dva otrasy mozgu, teraz ma zasa trápil chrbát. Je to v poriadku. Tréner mi povedal, že chce spraviť zmenu, snažím sa myslieť pozitívne a čakám na svoju šancu," povedal Višňovský pre newsday.com.

Na ľad sa Višňovský vrátil minulý týždeň po deväťzápasovej pauze. Najskôr strelil jediný gól Islanders v zápase v Detroite (1:4), ale potom sa mu nedarilo v zápase s Floridou a tak sa Capuano rozhodol pre Straita. Bez "Višňu" vyhrali Islanders vo štvrtok 3:2 po nájazdoch nad Philadelphiou a v noci na nedeľu prehrali v Bostone 1:2.

Spomínaný gól Višňu v zápase proti Detroitu

"Tréner povedal, že Strait viac pomôže tímu v oslabeniach, čo chápem. Chcem tímu pomáhať k víťazstvám a verím, že budem čoskoro na ľade," dodal Višňovský, ktorý v tejto sezóne odohral 31 zápasov s bilanciou 4+8.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: TASR, nhl.com

Diskusia

Podobné články