window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Skalica naspäť? Záhoráci idú za postupom s novým silným realizačným tímom

SKALICA - Prvoligový klub HK Skalica zostavil nový realizačný tím, ktorý predstavil na sociálnych sieťach.
Český tréner Leo Gudas.
Český tréner Leo Gudas. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Do štruktúr klubu vstúpil nový prezident klubu Matej Lánik, ktorého meno sa s hokejom spája v spojitosti s klubom Bratislava Capitals. Pri mužstve začal pracovať ešte ako člen realizačného tímu v 2. lige, následne pokračoval v štruktúrach klubu na pozícii technického riaditeľa, ktorý hrával rakúsku EBEL. Do Skalice prichádza ako človek, ktorý miluje hokej a je odhodlaný pracovať pre klub naplno v cieli postúpiť do extraligy.

Prečítajte si aj

Hokejisti HK Poprad na Zemplíne.Poprad zvýšil kvalitu v útoku, Koval: Veľmi zodpovedný center

Generálnym manažérom tímu sa stal niekdajší skvelý hokejista, ktorého meno sa spája najmä s bratislavským Slovanom - Ivan Dornič starší. po konci hráčskej kariéry začal s trénerskou v Nemecku, následne pôsobil vo viacerých kluboch na Slovensku, ale aj v Maďarsku či Rakúsku.

Prečítajte si aj

Tréner brankárov Rastislav Staňa.Rastislav Staňa akceptoval zaujímavú ponuku z dôverne známeho prostredia

Novým trénerom mužstva sa stal Leo Gudas. Niekdajší československý a český reprezentant, získal ako hráč 4x bronzovú medailu z majstrovstiev sveta, rovnako tak má v zbierke bronz z olympiády v Albertville 1992. Počas trénerskej kariéry pôsobil v Sparte Praha, Mladej Boleslavi, v Piešťanoch, rumunskej Csíkszerede, maďarskom Dunaújvárosi, ale vyskúšal si aj exotické pôsobenie pri národnom tíme Kuvajtu.

Prečítajte si aj

Fínsky talent Konsta Helenius (vpravo).Svetový supertalent oficiálne pod kontraktom v NHL: Mieri do klubu Miroslava Šatana

Asistentom trénera bude predĺžená ruka hlavného kouča Róbert Ivaška. S trénovaním začal v rodnej Prievidzi, počas kariéry tréneroval v Rakúsku, Maďarsku, naposledy pôsobil vo francúzskom Font Romeu na výberovej strednej škole Pierre de Coubertina so zameraním na šport, kde mal na starosti celú športovú sekciu hokeja.

Prečítajte si aj

Obranca Alexander Zekucia.Humenné zbrojí. HC 19 získal posilu, ktorá má skúsenosti s najvyššou súťažou
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články