window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Poprad zvýšil kvalitu v útoku, Koval: Veľmi zodpovedný center

POPRAD - Slovenský hokejový klub HK Poprad posilnil Kanaďan Mike O’Leary. Dvadsaťšesťročný útočník sa s extraligistom dohodol na ročnom kontrakte.
Hokejisti HK Poprad na Zemplíne.
Hokejisti HK Poprad na Zemplíne. Zdroj: TASR - František Iván
Zdieľajte:

O’Leary príde na Slovensko z fínskeho Ilves Tampere. "Som rád, že som podpísal zmluvu s Popradom. Keď mi môj agent oznámil, že sa o mňa klub zaujíma, zistil som si o organizácii a meste informácie a tie boli veľmi dobré. Je to pre mňa dôležitý krok v mojej kariére a tiež aj z ľudského hľadiska, pôsobiť v krásnom regióne," uviedol Kanaďan pre klubový web.

Prečítajte si aj

Obranca Alexander Zekucia.Humenné zbrojí. HC 19 získal posilu, ktorá má skúsenosti s najvyššou súťažou

Športový riaditeľ Popradu Július Koval je s novým podpisom spokojný: "Dlhšie sme sa obzerali po centrovi, ktorý by spĺňal naše požiadavky. Som rád, že sme sa s Mikeom dohodli na ročnej zmluve a že si vybral práve Poprad v pokračovaní jeho európskej kariéry. Ide o veľmi zodpovedného centra, na ktorého sa mužstvo môže spoľahnúť na oboch stranách ihriska."

Prečítajte si aj

Fínsky talent Konsta Helenius (vpravo).Svetový supertalent oficiálne pod kontraktom v NHL: Mieri do klubu Miroslava Šatana

O’Leary strávil štyri roky juniorskej kariéry v NCAA v drese Univerzity Notre Dame. Ďalšie štyri sezóny pôsobil v AHL v tímoch z Hartfordu či Iowy a záver uplynulého ročníka hral v najvyššej fínskej súťaži.

Prečítajte si aj

Tréner brankárov Rastislav Staňa.Rastislav Staňa akceptoval zaujímavú ponuku z dôverne známeho prostredia
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články