window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Rastislav Staňa akceptoval zaujímavú ponuku z dôverne známeho prostredia

KOŠICE - Vedenie klubu HC Košice angažovalo na pozíciu trénera brankárov a konzultanta Rastislava Staňu. Klub o tom informuje na oficiálnej webovej stránke.
Tréner brankárov Rastislav Staňa.
Tréner brankárov Rastislav Staňa. Zdroj: TASR - Milan Kapusta
Zdieľajte:

Bývalý štyridsaťštyriročný slovenský reprezentant sa od sezóny 2018/19 venoval trénovaniu brankárov v mládežníckych výberoch reprezentácie.

Prečítajte si aj

Fínsky talent Konsta Helenius (vpravo).Svetový supertalent oficiálne pod kontraktom v NHL: Mieri do klubu Miroslava Šatana

"V prípravke som vypomáhal aj v minulej sezóne. Chcem sa venovať a pomôcť mladým košickým brankárom, takže sme s klubom uzavreli dohodu. Vzhľadom na to, že pôsobím pri mládežníckych reprezentáciách, tento rok konkrétne pri U17, dohodli sme sa na spolupráci, ktorá bude pre obe strany výhodná. V klube budem pôsobiť ako konzultant a tréner brankárov v HT5 a hokejových prípravkách," uviedol Staňa pre oficiálnu webovú stránku HC Košice.

Prečítajte si aj

Obranca Alexander Zekucia.Humenné zbrojí. HC 19 získal posilu, ktorá má skúsenosti s najvyššou súťažou

Obrovské nadšenie zo zisku niekdajšieho skvelého brankára, majstra sveta či držiteľa titulu s Košicami neskrýva ani športový manažér mládeže Peter Holaza.

Prečítajte si aj

Repčík oslavuje gól v QMJHL.Slovenská fiesta v Utahu. Nováčik baží po štvrtom našom reprezentantovi

"Sme veľmi radi, že osobnosť ako Rasťo Staňa sa pripojila k našej organizácii a bude prispievať k výchove našich mládežníckych brankárov, a taktiež bude k dispozícii našim trénerom brankárov v pozícii konzultanta. Rasťo po hokejovej aj ľudskej stránke presne vystihuje aké typy odborníkov hľadáme pri výchove našej mládeže. Pracovitosť, pokora, kvalita a prístup je to, čo ho zdobilo ako brankára a aktuálne ho vystihuje ako trénera brankárov. Rasťovi želám aby sa mu darilo, a aby sa medzi nami cítil dobre a užil si prácu s mládežou v HC Košice," poznamenal.

Prečítajte si aj

Tréner SR 18 Martin Dendis.HGC 2024: Tréner Dendis nominoval prvých 44 mien, Slovákov čaká turnaj v Edmontone
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hckosice.sk

Diskusia

Podobné články