Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Najvyššiu súťaž poznajú, opäť sa postavili na nohy: Začiatok novej éry po zmenách na kľúčových postoch

DETVA - Druholigový klub HK DOXXbet Detva má nové vedenie, ktoré bolo predstavené prostredníctvom sociálnych sietí.
Nové vedenie klubu HK DOXXbet Detva.
Nové vedenie klubu HK DOXXbet Detva. Zdroj: HK DOXXbet Detva - facebook.com
Zdieľajte:

Detviansky hokej sa v uplynulej sezóne umiestnil na druhom mieste druhej ligy. 6. júna na tlačovej konferencii boli predstavené novinky vo vedení klubu. Novým generálnym manažérom sa stal podnikateľ Matúš Trnka.

Prečítajte si aj

Tlačová konferencia AquaCity Pikes.Aktuálna správa! Mladý slovenský klub končí svoju činnosť: Príčina je jednoduchá

„Prijal som funkciu generálneho manažéra a uvedomujem si aká veľká zodpovednosť spočíva v tejto pozícii. Klub čelí viacerým výzvam, no verím, že s nasadením a profesionálnymi postupmi ich dokážeme prekonať, keďže staviame na dobrom ľudskom základe, ktorý klub má,” uviedol.

Prečítajte si aj

Prezident HC 19 Humenné Peter Ždiňák.Jedno ďakujem nám patrilo, vraví sklamaný šéf Humenného. V HC 19 nastavili cenník a zvýšili rozpočet

Detvu bude reprezentovať aj PR manažér a mentálny kouč. Do týchto funkcií bol vymenovaný Mário Bajs.

„Je pre mňa obrovskou cťou pracovať pre hokejový klub Detva. Túto rolu beriem veľmi zodpovedne, pretože si uvedomujem, aký vplyv má na úspech a pohodu hráčov. Taktiež chápem, aká dôležitá je transparentná a efektívna komunikácia s našimi vernými fanúšikmi. Teším sa na túto výzvu a verím, že spolu dokážeme dosiahnuť veľké veci," poznamenal.

Prečítajte si aj

Vladimír Jacko sa stal výkonným riaditeľom Michaloviec.Najnovšou posilou Dukly je niekdajší prezident úspešnej ligovej značky

Zakladateľ klubu František Chamula sa po prijatí zmien stáva prezidentom klubu, pozíciu športového manažéra bude naďalej zastávať Richard Chamula. Ekonomickým manažérom zostáva Ján Kaláfus a pozíciu marketingového manažéra obsadí Martin Malatinec.

Prečítajte si aj

MŠK Púchov - víťaz 2.SHL.Vedenie MŠK Púchov reaguje na neprihlásenie klubu do TIPOS SHL
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články