Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Aktuálna správa! Mladý slovenský klub končí svoju činnosť: Príčina je jednoduchá

POPRAD - Vedenie klubu HK Poprad informovalo, že v nasledujúcej sezóne nebude mať farmársky tím v Slovenskej hokejovej lige (SHL). V uplynulom ročníku účinkovalo v druhej najvyššej slovenskej súťaži mužstvo pod názvom AquaCity Pikes. Medzi klubmi nebola predĺžená spolupráca, resp. uzatvorená nová zmluva.
Tlačová konferencia AquaCity Pikes.
Tlačová konferencia AquaCity Pikes. Zdroj: HK Poprad
Zdieľajte:

Poprad mal v predchádzajúcej sezóne prvýkrát vlastný farmársky tím. Názov reflektoval jedného z hlavných partnerov klubu a slovenský podnázov charakterizoval šťuku. Hokejisti AquaCity Pikes odohrali v základnej časti celkovo 50 stretnutí a skončili so ziskom 57 bodov na 10. mieste.

Prečítajte si aj

Vladimír Jacko sa stal výkonným riaditeľom Michaloviec.Najnovšou posilou Dukly je niekdajší prezident úspešnej ligovej značky

Vďaka tomu postúpili do predkola a ich súperom boli Modré krídla Slovan, B-mužstvo "belasých". Modré krídla v sérii na tri víťazné zápasy uspeli 3:1 (4:1, 2:4, 5:2, 7:0). Informovala oficiálna stránka "kamzíkov".

Prečítajte si aj

Útočník Renars Krastenbergs.Luxusné nákupy posíl v Michalovciach! Duklu doplnili reprezentanti i talent poznačený škandálom
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články