window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Poprad ohlásil cenný úlovok! Pod Tatry zamieril niekdajší člen odvekého rivala zo Spišskej

POPRAD - Hokejový útočník Matej Giľák bude vo svojej kariére pokračovať v HK Poprad. S účastníkom Tipos extraligy podpísal ročný kontrakt. Klub o tom informoval na svojej oficiálnej stránke.
Útočník Matej Giľák.
Útočník Matej Giľák. Zdroj: HK Poprad
Zdieľajte:

"Ja som mal ešte na rok zmluvu so Spišskou Novou Vsou, ale ozval sa mi pán Koval, že má o mňa záujem a ja som odpovedal rovnako. Kluby sa dohodli a potom mi bolo povedané, že sa môžem zapojiť do letnej prípravy v Poprade. Som ofenzívny hráč, aj keď mi to uplynulý rok nevyšlo podľa predstáv, verím však, že nová sezóna bude omnoho lepšia," povedal 29-ročný Giľák.

Prečítajte si aj

Útočník Patrik Svitana.Vysoké IQ a geniálna prihrávka, ospevuje manažér Patrika Svitanu, ktorý si už hokej v Poprade neužíval

Skúsený útočník má za sebou osem ročníkov v najvyššej slovenskej súťaži. Počas nich vybojoval jeden majstrovský titul v Banskej Bystrici a celkovo nastúpil na 309 zápasov, v ktorých zaznamenal 129 bodov za 64 gólov a 65 asistencií. Predchádzajúcu sezónu začal v Spišskej, no potom odišiel na hosťovanie do Trenčína.

Prečítajte si aj

Košice - Nové Zámky.Priezvisko nesie význam "veľký" a čakajú aj takýto prínos: Extraligový klub posilňoval

"Prišla možnosť získať Mateja, ktorého poznám z pôsobenia v Banskej Bystrici, kde som ho vytiahol ako najproduktívnejšieho hráča z prvej ligy. Túto situáciu sme využili. Viem, že je to dobrý a pracovitý chalan, ktorý odovzdá na ľade všetko. Uplynulé roky v Spišskej Novej Vsi sa mu vydarili a verím, že nadviažeme na spoločnú spoluprácu z Bystrice a opäť nám pomôže svojou energiou a bodmi,“ povedal športový riaditeľ klubu Július Koval.

Prečítajte si aj

Útočník Miroslav Preisinger.Slovan podpísal dvojnásobného šampióna, Trenčín overené ofenzívne duo
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články