Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS 2024: Slovensko má svojho DJ-a. Zatiaľ sa nikto nesťažoval, priznal

OSTRAVA - Slovenských hokejistov burcuje na MS v Ostrave aj hudba, ktorú im nielen v kabíne, ale aj na predzápasovej rozcvičke vyberá obranca Mário Grman. Už niekoľko sezón má v tíme funkciu dídžeja a skladby vyberá nielen podľa vlastného vkusu, ale aj na želania spoluhráčov. "Hrám všetko možné, pretože každý z hráčov má rád niečo iné. Ani ja nemám vyhranený štýl, miešam si asi všetky," priznal pre TASR.
Obranca Mário Grman.
Obranca Mário Grman. Zdroj: TASR - Daniel Stehlík
Zdieľajte:

Na informačnej kocke ostravskej arény sa objavujú názvy troch skladieb, ktoré sprevádzajú prebiehajúcu predzápasovú rozcvičku tímov. Inak tomu nebolo ani v prípade slovenského pred doterajšími dvoma zápasmi. Podľa Grmana sa tento výber bude obmieňať a vždy vzíde zo širšieho zoznamu skladieb. V kabíne nezriedka počuť aj slovenskú hudbu, no jej výber sa podľa Grmana mení s blížiacim sa zápasom.

Prečítajte si aj

Futbalový útočník Róbert Polievka.MS 2024: Slovákov podporila v Ostrave vzácna návšteva: Nie som veľký hokejový fanúšik, ale milujem Slovensko

"Čím je to k nemu bližšie, tým viac púšťam techno. Cez deň slovenské, ale aj rôzne iné," priznal obranca, ktorý vyberal hudbu aj vo svojom nedávnom pôsobisku vo Vítkoviciach, pričom v tamojšej kabíne dominovali české skladby. Od spoluhráčov má na svoj výber pozitívnu odozvu:

Prečítajte si aj

Útočník Martin Pospíšil.MS 2024: Pospíšil prezradil, čo neprišiel robiť na šampionát. Vyskúšame si inú rolu, pridal Kelemen

"Zatiaľ sa nikto nesťažoval. Nemám problém s tým, keď si niekto vypýta skladbu na želanie, rád vyhoviem, veď každý má svoju srdcovku. Môj výber často obmieňam, aby sa to neobohralo," priznal Grman.

Prečítajte si aj

Komentátori Pavol Gašpar a Richard Weinfortner.MS 2024: Diváci boli dvadsať rokov zvyknutí na legendárny hlas, no už to neplatí: Kto sú komentátori JOJ?
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články