Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS 2024: Zmena v prípade útočníka Miloša Kelemena: Nie je to hrozné, vraví

BRATISLAVA - Slovenský hokejový reprezentant Miloš Kelemen sa pripojí k národnému tímu až v dejisku svetového šampionátu v Ostrave. Informovala o tom RTVS na sociálnych sieťach. Slováci odštartujú MS zápasom s Nemeckom v piatok 10. mája.
Slovenský hokejista Miloš Kelemen.
Slovenský hokejista Miloš Kelemen. Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

"Budeme letieť 8. mája, takže sa pripojím 9. mája v Ostrave. Budem asi štyri dni bez ľadu, čo nie je hrozné. Mám tréningový plán v posilňovni a myslím si, že po jednom či dvoch tréningoch budem späť v top forme," uviedol Kelemen v rozhovore pre RTVS Šport.

Prečítajte si aj

Slovenský hokejista Martin Pospíšil.VIDEO MS 2024: Lekár prezradil viac o Martinovi Pospíšilovi. Trénerov čaká telefonát so Slafkovským

Kelemenov príchod bol otázny, 24-ročnému útočníkovi Arizony Coyotes sa narodilo dieťa a najprv sa z rodinných dôvodov ospravedlnil z účasti na MS. Pred prípravnými zápasmi s Českom (26. a 27. apríla) však prezident Slovenského zväzu ľadového hokej (SZĽH) Miroslav Šatan uviedol, že situácia ohľadom Kelemena ešte nie je uzavretá a mohol by sa pripojiť k mužstvu.

Prečítajte si aj

Tréner Craig Ramsay.MS 2024: Ramsay oznámil nepríjemnú správu, Hrivík spomínal hluché miesta

"Dohodli sme sa s pánom Šatanom na tom, že to necháme otvorené a nechcel som nič sľubovať. Našťastie musím povedať, že mám úžasnú manželku a zdravé dieťa. Doma sme sa zhodli, že síce to bude všetko natesno, ale zúčastním sa na MS," dodal Kelemen, ktorý sa predstaví na svojom treťom svetovom šampionáte. Slovensko reprezentoval v roku 2021 a aj na vlaňajších MS vo Fínsku a Lotyšsku.

Prečítajte si aj

Slovenský brankár Dávid Hrenák.Skončil v kempe reprezentácie, kufre balí aj v klube: Dlho bez práce by nemal ostať
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články