Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS 2024: Ramsay oznámil nepríjemnú správu, Hrivík spomínal hluché miesta

ŽILINA - Hokejisti Slovenska zvíťazili vo svojom predposlednom prípravnom zápase pred MS nad Poľskom 6:1. K presvedčivému triumfu zamierili v Žiline už v úvode prvej tretiny, keď v 6. minúte viedli 3:0. Dva góly strelil Peter Cehlárik, po jednom pridali Pavol Regenda, Samuel Takáč, Lukáš Cingel a Marek Hrivík. Poliaci, ktorých vedie Slovák Róbert Kaláber, budú 15. mája štvrtý súper Slovenska v základnej skupine MS.
Tréner Craig Ramsay.
Tréner Craig Ramsay. Zdroj: TASR - Daniel Stehlík
Zdieľajte:

Hlasy po zápase /zdroj: JOJ Šport/:

Craig Ramsay, tréner SR: "Mali sme výborný štart do zápasu, čo bolo dôležité. Dobre sme napádali, dostali sme súpera pod tlak a dali sme rýchle góly. Vedeli sme, proti komu hráme, ale my chceme hrať stále svoj štýl hokeja a je jedno, kto proti nám stojí. S týmto zápasom môžeme byť spokojní. Čo sa týka absencie Pospíšila, čaká ho vyšetrenie a k jeho stavu sa musí bližšie vyjadriť lekár."

Prečítajte si aj

Slovenský brankár Dávid Hrenák.Skončil v kempe reprezentácie, kufre balí aj v klube: Dlho bez práce by nemal ostať

Marek Hrivík, útočník SR, v zápase s bilanciou 1+2: "Pomohli sme si vydareným vstupom do zápasu, dali sme góly a dostali sme sa do pohody. Samozrejme, bolo tam pár hluchých miest, čomu sa musíme v ďalších zápasoch vyhnúť. Ja som sa na ľade ešte trochu trápil, ale verím, že to bude už len lepšie."

Prečítajte si aj

Brankár Roman Petrík.Domáce klziská opúšťajú skúsený brankár zo Zvolena a obranca Žiliny
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články