Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Rysy podpísali zmluvu s draftovaným cudzincom. Odporučili ho Beaudry s Nellisom

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Do kádra hokejistov HK GROTTO Spišská Nová Ves pribudol kanadský útočník Olivier Archambault. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
Gfd gxdgb xgbhfx gdf fx dgr bxsef.
Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

Tridsaťročný hokejista strávil uplynulú sezónu v talianskom klube HC Pustertal, ktorý je účastníkom nadnárodnej ICEHL. Odohral 42 stretnutí, v ktorých strelil 14 gólov a pridal 31 asistencií a stal sa najproduktívnejším hráčom tímu.

Prečítajte si aj

CHL Liga majstrov CHL Liga majstrov.Liga majstrov 2023/24: V upravenom formáte narazia Košice na popredných súperov

"Olivier je kreatívny útočník, ktorý má výborné hokejové myslenie a dokáže vytvárať pre svojich spoluhráčov príležitosti na skórovanie. Rátame s ním ako s tvorcom našich presilových hier a verím, že bude jedným z hlavných ťahúňov ofenzívy. Výborné referencie sme dostali aj od našej kanadskej dvojice Beaudry - Nellis, pri čom Anthony si s ním rozumel na ľade, čo je ďalšie plus do skladačky. Som presvedčený, že charakterovo zapadne do nášho tímu. Olivierovi prajem u nás úspešnú sezónu, hlavne pevné zdravie a verím, že bude svojim hokejom baviť našich skvelých fanúšikov," uviedol generálny manažér klubu Richard Rapáč.

Prečítajte si aj

Bhdxh xfgh fxhn xfhf.Hrivík sa postavil k výsledku ako chlap: Nehľadajme výhovorky. Cehlárik je naštvaný na Helvétov

Archambaulta v roku 2011 draftoval klub zámorskej NHL Montreal Canadiens v 4. kole zo 108. miesta. V profilige sa však nikdy nepredstavil.

Prečítajte si aj

Xgdhc jvh fcgvj rzjc.Odchody hráčov z Liptova nekončia. Napätý stav na severe využíva neúspešný štvrťfinalista
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články