Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Odchody hráčov z Liptova nekončia. Napätý stav na severe využíva neúspešný štvrťfinalista

BANSKÁ BYSTRICA - Slovenský hokejový obranca Branislav Pavúk sa stal hráčom HC ´05 Banská Bystrica. Klub o tom informoval na svojej oficiálnej webstránke.
Zdroj: 43031
Zdieľajte:

Pavúk pôsobil v minulej sezóne v MHk 32 Liptovský Mikuláš. V najvyššej slovenskej súťaže má na konte už 244 stretnutí, v ktorých získal 25 kanadských bodov (7+18). "V Branislavovi prichádza do nášho tímu obranca s dobrou mobilitou, skúsenosťami a pracovitosťou. Verím, že bude pre náš klub platným členom a že zapadne do našej kabíny a aktívneho štýlu hry," povedal Ľuboš Pisár, generálny manažér pre športovú časť.

Prečítajte si aj

Gxdg h xfghbxf hng fgnx.Zotrvá Ramsay na slovenskej lavičke? Kanadský miláčik reagoval svojským štýlom

Dvadsaťsedemročný obranca reprezentoval Slovensko na juniorskom šampionáte v roku 2015, keď mužstvo získalo bronzové medaily. Pavúk zdôraznil, že bude pre neho cťou obliekať dres Banskej Bystrice: "Po minulej sezóne prebehol kontakt medzi mnou a pánom Pisárom. Následne prebral komunikáciu môj agent až to dospelo k vzájomnej dohode na zmluve. Je to pre mňa nová výzva a zároveň česť hrať za klub, ktorý má takú bohatú históriu akú má Banská Bystrica. Čo sa týka ambícií pred novou sezónou, fanúšik Banskej Bystrice je zvyknutý na úspešné sezóny a preto verím, že sa nám v novom ročníku podarí s tímom uhrať také výsledky, po ktorých budeme spokojní ako tím, tak aj fanúšikovia. Moje osobné očakávania sú, aby som podal čo najlepší výkon, ktorým môžem dopomôcť k tímovému úspechu."

Prečítajte si aj

Novým Zámkom sa rozpadol elitný útok

Klub nedávno informoval aj o angažovaní útočníkov Tomáša Matoušeka a Andreasa Štraucha.

Prečítajte si aj

Ľupták robí zmeny v Liptovskom Mikuláši: Vymenoval trénerov, má prvého hráča i svoje ciele

Prečítajte si aj

Gydxg xdfg xfgbx hfx.MS 2023: Libor Hudáček prehovoril o konflikte s Hrivíkom. Pánik sa vrátil na hotel
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články