Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

HC Slovan spúšťa predstavovanie posíl. Prvým novicom je čerstvý majster z Košíc

BRATISLAVA - Slovenský hokejový obranca Ladislav Romančík podpísal dvojročný kontrakt s HC Slovan Bratislava. Do kádra "belasých" prišiel po tom, čo v sezóne 2022/2023 získal majstrovský titul s HC Košice. Slovan informoval o novej akvizícii na oficiálnej stránke.
Zdroj: 44977
Zdieľajte:

"Je to dostatočne skúsený a dobre stavaný obranca. Vybrali sme si ho pre jeho fyzické predpoklady, ktoré vie využiť v defenzívnej činnosti v rovnovážnom stave a aj v oslabeniach. Veríme, že jeho hra prinesie mužstvu požadovanú kvalitu do defenzívy," uviedol športový manažér Oto Haščák.

Prečítajte si aj

Gc fb xc g gf gf nknk f fysdfg bcxg.MS 2023: Reprezentáciu opustia ešte tri mená. Šatan ide volať skúsenému borcovi

Pre 27-ročného Romančíka pôjde o tretie pôsobisko v slovenskej extralige. Debutoval v nej v ročníku 2017/2018 v drese Dukly Trenčín a následne zamieril na dve sezóny do Česka. V ročníku 2020/2021 si vo farbách Bratislava Capitals vyskúšal medzinárodnú IceHL. Následne odohral dve sezóny za HC Košice. V základnej časti ročníka 2022/2023 odohral 33 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal 2 góly, 5 asistencií a 57 trestných minút. V play off nastúpil do 6 zápasov, v ktorých nebodoval a zaznamenal 4 trestné minúty.

Prečítajte si aj

Gdx hfxc hfx gg xfghh htxc.MS 2023: Slovákov doplnila dvojica finalistov, odchádza päť hokejistov

Prečítajte si aj

Žilinu nepriviedol naspäť do najvyššej súťaže. Medzi Vlkmi nepokračuje dlhoročná postava
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články