Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Žilinu nepriviedol naspäť do najvyššej súťaže. Medzi Vlkmi nepokračuje dlhoročná postava

ŽILINA - Slovenský hokejový tréner brankárov Jozef Urdák končí svoje pôsobenie v klube VLCI Žilina, ktorý o tom informuje na sociálnej sieti.
Zdroj: 44970
Zdieľajte:

Bývalý slovenský gólman pôsobil v Žiline niekoľko rokov, kde mal pod palcom mužov v bránkovisku. Jedným z jeho cieľov bolo pomôcť Vlkom späť medzi elitu, čo sa nepodarilo trikrát po sebe. Okrem toho pracoval aj pri mládežníkoch, ktorým odovzdával cenné skúsenosti.

Prečítajte si aj

Fydg dgfb dxgb x.Brankár Samuel Hlavaj spečatil prestup. V budúcom pôsobisku nebude jediný Slovák

"S Jožkom Urdákom som absolvoval niekoľko stretnutí, ktorých témou bolo jeho zotrvanie v našom klube mládeže. Ja osobne, ako aj klub VLCI Žilina-mládež, sme urobili všetko pre to, aby naša spolupráca pokračovala. Napriek tomu sa Jozef rozhodol akceptovať novú pracovnú ponuku a nám nezostáva nič iné ako mu popriať všetko najlepšie v jeho novom pôsobisku. Vzhľadom na túto novú informáciu začíname pracovať na adekvátnom zabezpečení tréningového procesu brankárov mládeže," vysvetlil konateľ klubu Stanislav Škorvánek starší.

Prečítajte si aj

Brant Harris definitívne opustil Slovan. Kanadský strelec si vybral kvalitnejšiu ligu

40-ročný Urdák ukončil kariéru po sezóne 2006/07 a následne sa začal venovať práci trénera brankárov. V minulosti pôsobil aj pri reprezentačných výberoch SR 17 a 20.

Prečítajte si aj

Gdy hfx gch jgc gdfc gcgd hgfgfb.Ťahúň osemnástky do A-mužstva reprezentácie?
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články