Florida s Kopeckým nestačila na Columbus, Edmonton s ďalšou prehrou

Z piatich odohraných zápasov sa včera v noci objavil na ľade zo Slovákov iba Tomáš Kopecký, ktorému sa bodovať nepodarilo.

Hokejisti Floridy v zostave so slovenským útočníkom Tomášom Kopeckým prehrali v noci na utorok v zámorskej NHL na ľade Columbusu 1:2. Blue Jackets, posledný tím Východnej konferencie, tak pretrhol šesťzápasovú šnúru prehier.

Kopecký odohral 13:46 minút, ale do štatistík sa nezapísal, na konto mu pribudli len tri neúspešné strelecké pokusy.

Edmonton neukončil negatívnu sériu ani doma proti Arizone, ktorá triumfovala 5:2. Hostia výborne zvládli druhú tretinu, v nej strelili až štyri góly a pre Oilers pripravili desiatu prehru v rade.