Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Zug vyslovil nespokojnosť s Petrom Cehlárikom. Olympionik z Číny môže odísť

LEKSAND - Slovenský hokejový útočník Peter Cehlárik by sa mohol vrátiť zo Zugu do švédskeho Leksandu, kde zažil úspešné pôsobenie v sezóne 2020/21. Informoval o tom portál zugerzeitung.ch, podľa ktorého v klube nepanuje s výkonmi dvadsaťsedemročného krídelníka spokojnosť.
Dyxg hyxhf hgfxx hxf.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Cehlárik prišiel do Zugu v lete a podpísal kontrakt do konca ročníka 2023/24. V prebiehajúcej sezóne odohral 38 zápasov, v ktorých strelil šesť gólov a pridal 18 asistencií.

Prečítajte si aj

Gxdh fcg xhfcnn hg ht bxhfn.Bitka o centra s prešovskou minulosťou dopadla úspešne, z jeho zisku sa tešia v Sasku

Najlepší útočník MS 2021 nazbieral aj 26 trestných minút a najviac dvojminútových trestov z celého tímu. "Je to veľmi frustrujúce, pretože viem, čoho som naozaj schopný," povedal Cehlárik podľa denníka v polovici januára.

Prečítajte si aj

Gh xfh xhcg thxf ghxgrx.Po napadnutí koniec ročníka. Skalica sa rozlúčila so svojím hráčom

V poslednom zápase s Ambri-Piotta (2:3 pp) už nefiguroval v zostave a podľa miestnych médií by mal odísť do Leksandu. Za švédsky klub hral v ročníku 2020/21, keď v 45 dueloch nazbieral 40 bodov (20+20) a vytvoril úderné partnerstvo s vtedy najproduktívnejším hráčom súťaže Marekom Hrivíkom (51 b). Slovenský center v Leksande pôsobí aj teraz, i keď je momentálne zranený, a tak by mohli krajania nadviazať na úspešnú spoluprácu.

Prečítajte si aj

Sd gsdb s bdbs ts dbf de sdfdf.Prepočítal sa Slovan podpisom Ščerbaka? Rus už má štyri mesiace platný kontrakt na východe

Nič však ešte nie je oficiálne. "Môžem potvrdiť záujem zo Švédska. Konečné rozhodnutie nepadne, kým sa nedohodneme na finančných podmienkach. Situácia nie je jednoduchá, niekedy to jednoducho nesadne. Jeho pracovná morálka je profesionálna a nemôžem ho z toho viniť," povedal pre Zuger Zeitung generálny manažér švajčiarskeho klubu Reto Kläy.

Prečítajte si aj

Xfgh xcgv jxgchhc.Slovan Bratislava odpovedá Róbertovi Ľuptákovi
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články