Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO DK SZĽH dodatočne potrestala za špinavý zákrok Troocka. Čo na to vraví manažér Pisár?

BANSKÁ BYSTRICA - Kanadský hokejový útočník Branden Troock nepomôže Banskej Bystrici v piatkovom stretnutí 33. kola Tipos extraligy na ľade Košíc.
B xdb xsncf nsxn hyxbx.
Zdroj: HC 05
Zdieľajte:

DK SZĽH sa zaoberala zákerným zákrokom kanadského hráča, ktorým sa previnil uplynulý piatok v Nových Zámkoch, keď šestnásť sekúnd pred koncom druhej tretiny fauloval obrancu Lukáša Kozáka. Inkasoval trest 5+DKZ. DK SZĽH vymerala Troockovi stopku na jeden duel.

Prečítajte si aj

K ylb xlcfngn yxflxncg mcjxnbmn.VIDEO Ramsay chodil k lekárovi, mal náročný let a už je v Bratislave. Prezradil, čo chce od nováčikov

„Považujeme udelený trest za správny a dostačujúci. Nechceme tolerovať podobné prejavy v hre u svojich hráčov, a ani sa neprezentujeme podobnými reakciami, čo dokazuje aj to, že ide o prvý vyšší trest pre Brandena Troocka. Branden pochopil vážnosť situácie, svoju reakciu oľutoval a sme presvedčení, že sa v budúcnosti podobným zákrokom vyvaruje," uviedol pre oficiálny web HC 05 Banská Bystrica manažér Ľuboš Pisár.

Pozrite si aj

G yd gyx gyx bgxygr& fbcgdxcvgr qre egv fgnq.VIDEO Absolútne neférová pästná výmena na Slovane: Obranca tĺkol ako nepríčetný

Prečítajte si aj

G xgb hxfhc cgv hxgcg xhgd.Juraj Valach získal nový klub. Prvý raz v kariére bude hrať na východe

Prečítajte si aj

Xgbhxf chj mvx chgvh xfchf.NHL: Miloš Kelemen dohral
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hc05.sk

Diskusia

Podobné články