Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Juraj Valach získal nový klub. Prvý raz v kariére bude hrať na východe

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Do kádra hokejistov HK GROTTO Spišská Nová Ves pribudol obranca Juraj Valach, ktorý v stredu ukončil pôsobenie v Slovane Bratislava. Klub informoval o novej akvizícii na sociálnych sieťach.
Zdroj: 44268
Zdieľajte:

"Som veľmi rád, že Juraj si spomedzi ponúk, ktoré mal, vybral práve našu. To, že k nám prichádza obranca jeho kvalít, je vizitka celej organizácie. Stávame sa adresou, na ktorú hráči chcú chodiť a chcú hrať pred skvelým publikom. V minulej sezóne patril k najdôležitejším hráčom Slovana, s ktorým získal titul. Je to kvalitný a tvrdý obranca s dobrou strelou a našu obranu posunie. Okrem hokejovej kvality si na ňom veľmi cením charakter a férovosť, ktoré ukázal pri rozhovoroch o kontrakte," povedal manažér klubu Richard Rapáč.

Prečítajte si aj

Brezno opúšťa Severan, na Horehronie pribudol bývalý Prešovčan a Trnavčan

Valach prišiel do Slovana pred sezónou 2020/2021 a zmluvu mal do 30. apríla 2023. V ročníku 2021/2023 s ním získal extraligový titul. V prebiehajúcej sezóne odohral 25 stretnutí, v ktorých si do štatistík pripísal 1 gól, 7 asistencií, 22 trestných minút a 11 plusových bodov.

Pozrite si aj

VIDEO Absolútne neférová pästná výmena na Slovane: Obranca tĺkol ako nepríčetný

Prečítajte si aj

Za Slovan už nechcel hrať. Belasí vyhoveli jeho žiadosti o ukončenie spolupráce

Prečítajte si aj

Návrat Richarda Lintnera na extraligovú scénu

Pozrite si aj

VIDEO Regenda zhodil rukavice, ale nezbil provokatéra. Na konci ho vysmial
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články