Juraja Slafkovského čakajú náročnejšie dni

MONTREAL - Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský absolvuje po pondelňajšom zápase na ľade New Yorku Rangers (2:1) lekárske vyšetrenia. V 52. minúte odišiel z ľadu s bolestivou grimasou a ťažko dostupoval na ľavú nohu. Podľa zámorských médií utrpel zatiaľ bližšie nešpecifikované zranenie v dolnej časti tela.
Gyxb yddxfcgydxf gfyx.
Zdroj: TASR/AP

Slafkovský nastúpil na krídle štvrtej formácie s Christianom Dvorakom a Michaelom Pezzettom. Na ľade odohral 9:04 min a okrem mínusového bodu si pripísal aj dve trestné minúty, dve strely na bránku, dve zblokované strely a jednu stratu puku. Na kanadský bod čaká už mesiac, zatiaľ naposledy bodoval asistenciou 14. decembra proti Ottawe.

Gyx hyxg yxg gd xgrd dgfgd.VIDEO Zomrel veľký bitkár NHL. Pred dvadsiatimi rokmi sa dostal do konfliktu aj so Zdenom Chárom

Slafkovský mal v prvej tretine na dosah svoj piaty gól v sezóne, ale v prečíslení dvoch proti jednému mu brankár Igor Šesťorkin zmaril príležitosť efektným zákrokom. V druhej časti si najskôr odsedel menší trest za držanie a po návrate na ľad opäť fauloval. Počas signalizovaného trestu strelil Artemij Panarin vyrovnávajúci gól na 1:1. Canadiens nastúpia na ďalší duel v noci na utorok doma proti Winnipegu.

Fjs adsk kd kvkads kdskfksdvk.Slovenský Jágr porušil sľub. Zvesil korčule z klinca a v 52 rokoch opäť strieľa góly