Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Bola to smola, ale ďakujeme za pozvanie, vravia "starí páni" z Prahy. Šatan nebol nadšený

BRATISLAVA - Hokejové legendy Slovana Bratislava a Sparty Praha sa predviedli v rámci programu Kaufland Winter Games a duel sa skončil nerozhodne 4:4. Ich umeniu nič nechýbalo, no bolo by výraznejšie, ak by zápas nepoznamenal dážď.
Zdroj: 44167
Zdieľajte:

Duel na Tehelnom poli v Bratislave sa hral ako predzápas pred hlavným stretnutím večera, v ktorom Slovan privítal v dohrávke 24. kola Tipos Extraligy tím HC Košice. V zostave "belasých" nechýbali hráči ako Marián Bezák, Eduard Uvíra, Ľubomír Pokovič, Ivan Dornič, Róbert Pukalovič, Marián Horváth, Jozef Pethö, Richard Kapuš, Pavol Rybár, Miroslav Lažo, Michal Hreus, Sasu Hovi, či Miroslav Šatan. Práve posledný menovaný bol hlavnou postavou zápasu, keď strelil dva góly a na jeden asistoval. V útoku nastúpil spolu s Lažom a Kapušom. "Bolo to skvelé zahrať si popri takýchto hráčoch. Boli tu všetky tie mená, ktoré lákali ľudí na štadión. My sme boli s Mirom Lažom a Rišom Kapušom checking line, teda najmladší," povedal Šatan.

Prečítajte si aj

Marek Mašlonka sa vrátil na súťažný ľad. Po rokoch na známej adrese bude bojovať o postup

Zápas poznačil dážď a puk vo vode občas zastavil. "Vo vode sa puk zasekáva, nedá sa pozerať na to, kde sú spoluhráči, ale treba kontrolovať, kde ten puk je," uviedol bývalý kanonier.

Prečítajte si aj

SZU: Slovenky rozmetali Britky

V drese pražskej Sparty sa predstavilo mnoho známych mien, diváci videli hráčov ako Jiří Hrdina, Jaroslav Nedvěd, František Ptáček, Ondřej Kratěna, Jaromír Kverka, Evžen Musil, Richard Žemlička a ďalších. "Dobré počasie bolo to jediné, čo chýbalo, ale človek si nevyberie. Bola to smola. Inak by to malo takú úroveň, akú by to malo mať. Ale ďakujeme za pozvanie a prídeme opäť, ak nás pozvú," uviedol Hrdina pre TASR.

Pozrite si aj

VIDEO Na ľade nepriateľky, v súkromí kamarátky: Češky a Slovenky všetkým vyrazili dych

Bývalý úspešný československý reprezentant a víťaz troch Stanleyho pohárov sa po zápase ponáhľal do VIP priestorov, tešil sa na debatu so slovenskými hráčmi: "My sa často nestretávame, takže sa tešíme, že si pri pive pokecáme."

Pozrite si aj

VIDEO Genialita v priamom prenose! Slovenská tínedžerka sa blysla unikátnym gólom

Pozrite si aj

VIDEO Neuveriteľná drzosť a šikovnosť Nely Lopušanovej! Zgustla si aj na hráčkach Česka!
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články