VIDEO Parádna noc pre Šimona Nemca

NEW YORK - Slovenský hokejový obranca Šimon Nemec si otvoril strelecký i bodový účet v nižšej zámorskej súťaži AHL. Gólom a asistenciou prispel k triumfu Uticy Comets v domácom dueli nad Clevelandom 5:1 a vyhlásili ho za prvú hviezdu stretnutia.
&fy gy ddg fbxcf byx gbydxf gdxgfn.
Zdroj: Utica Comets

Nemec bol v tohtoročnom drafte najvyššia voľba New Jersey Devils, ktorí ho angažovali ako celkovú dvojku. Následne v klube NHL absolvoval nováčikovský aj hlavný kemp pred sezónou. Tú napokon začal na farme v AHL a vo svojom štvrtom dueli za Uticu sa blysol dvoma bodmi.

Fy gbsydg bxdg bxf gfbxff rg.Po druhýkrát prichádza do slovenskej extraligy, tentoraz si vybral Zvolen

Vo vypredanej aréne si proti Clevelandu najskôr v prvej tretine pripísal asistenciu pri presnom zásahu Samuela Labergea a v 35. minúte strelou zápästím od modrej čiary zvýšil na 3:0. Zaznamenal tak svoj premiérový gól v AHL. V noci na nedeľu čaká Uticu, ktorá má v prebiehajúcom ročníku zatiaľ bilanciu dve víťazstvá a dve prehry, ďalší domáci súboj s Torontom Marlies.

Ldnkf nks&yn kgfbfds v.Veľké hokejové priezvisko už nebude hrať a získalo novú pracovnú pozíciu

Na snímke hokejový obranca Dominik Graňák počas brífingu.Kam pôjde ďalej? Slovenský matador sa vypýtal preč z kádra slávnej značky
Pridal: Redakcia HS