Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Kam pôjde ďalej? Slovenský matador sa vypýtal preč z kádra slávnej značky

PRAHA - Slovenský hokejový obranca Dominik Graňák už nepokračuje v mužstve českého extraligového klubu HC Sparta Praha. Zástupca českej extraligy o tom informuje na svojom webe.
Na snímke hokejový obranca Dominik Graňák počas brífingu.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Skúsený 39-ročný hokejista posilnil Spartu ešte v septembri, keď tím potreboval vyriešiť problémy v obrane kvôli viacerým zraneným. Obe strany sa dohodli na mesačnej spolupráci, ktorú Graňák pred pár dňami predĺžil o ďalší mesiac, no napokon zaujal iné stanovisko.

Prečítajte si aj

F gydx hgcng nxcgvg ybf.Čo zápas, to bod: Hokejisti Nitry hlásia kvalitný prírastok spoza veľkej mláky

"Ide o moje vlastné rozhodnutie. Cítim, že moja hlavná podstata prítomnosti v tíme sa naplnila a vnímam to ako najlepšie riešenie pre oboch. Lúčim sa v dobrom, bol to veľmi príjemný angažmán. Všetci sa ku mne správali skvelo. Prajem Sparte v tejto sezóne len to najlepšie," uviedol k svojmu odchodu zo slávneho klubu Dominik Graňák. Vicemajster sveta z roku 2012 a dvojnásobný víťaz prestížneho Gagarinovho pohára je aktuálne bez klubovej príslušnosti.

Pozrite si aj

Yv fbgxfcgh vmgcv mhxhfb.VIDEO Šialený divák úmyselne ohrozil život a zdravie hokejistu!

Pozrite si aj

Yg dxg hcf gnvx crgdx fc bxcv.VIDEO 2000 ľudí sa zomklo v amatérskej súťaži: Atmosféra, akú môžu závidieť aj v extralige
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hcsparta.cz

Diskusia

Podobné články