Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Dominik Graňák odišiel z Plzne, s novým tímom podpísal mesačný kontrakt

PRAHA - Slovenský hokejový obranca Dominik Graňák sa dohodol so Spartu Praha na mesačnej spolupráci. Klub na oficiálnej stránke informoval, že v prípade obojstranného záujmu je možná aj dlhodobejšia spolupráca.
Fhcgj bhm j gcvhj hkvh.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Veríme, že Dominik má vďaka svojim skúsenostiam a hernému prehľadu čo dať nášmu tímu. Určite do neho bez problémov zapadne," poznamenal športový manažér Jaroslav Hlinka. Spartu onedlho čakajú zápasy v Lige majstrov, v ktorej sa bude musieť zaobísť bez niekoľkých obrancov. "Jakub Krejčík bude k dispozícii zrejme až v úvode extraligovej sezóny. Počas prípravy v Bratislave si svalové zranenie privodil Michael Krutil," prezradil športový riaditeľ Petr Ton dôvody angažovania 39-ročného Graňáka.

Prečítajte si aj

F dfg dsgbf dghnf g hdgdfgnc.Na slovenské klziská mieri Elias Ulander, angažovali ho na východe

Pre slovenského rekordéra v počte reprezentačných zápasov je Sparta Praha piate pôsobisko v českej extralige. V minulosti si obliekal dresy Slavie Praha, Hradca Králové, Karlových Varov a v ročníku 2021/2022 hral za Plzeň.

Prečítajte si aj

G lylf xgh y-xm hxm zsrhdjf.Liptáci ubezpečujú, že získajú licenciu, zakladateľ Drakov to vidí trochu inak

Prečítajte si aj

Nová multifunkčná hala v obci Široké.FOTO V obci za Prešovom vyrástlo športové centrum: Multifunkčnú halu stavali deväť rokov
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články