Turnaj štyroch krajín: SR juniori porazili Čechov, žiaril Ondrej Molnár

ROVANIEMI - Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov ukončila Turnaj štyroch krajín vo fínskom Rovaniemi triumfom. Zverenci Ivana Feneša zdolali v sobotu českých rovesníkov 4:3 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil Jakub Chromiak v 62. minúte. Slováci predtým na turnaji prehrali s domácimi Fínmi 0:6 a so Švédmi ešte vyššie 1:11.
Zdroj: 43089

Turnaj štyroch krajín hokejistov do 20 rokov v Rovaniemi:

Česko - SLOVENSKO 3:4pp (2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)

Góly: 6. Ramík (Jasečko, Marha), 8. Sedláček (Pajer, Moravec), 48. Marha (Alscher) - 24. Molnár (Bečár, Šotek), 42. Molnár (Ondriš), 43. Danielčák (Molnár, Šotek), 62. Chromiak (Šramaty, Danielčák)

Brankár a dvaja útočníci zavesili výstroj na klinec: Všetci hrali slovenskú ligu

SR 20: Andrisík - Bečár, Laurenčík, Chromiak, Krakovský, Moško, Eperješi, Nahalka, Mešár - Sokoli, Šramaty, Danielčák - Molnár, Suchý, Šotek - Ožvald, Babeliak, Štefančík - Ondriš, Horváth, Tomala.

Adam Húska sa rozlúčil so zámorím, prestúpil do najlepšej súťaže v Európe

Letný súboj veľkých rivalov: Skvelý výsledok, návšteva ako na ligové finále a katom domácich bol bývalý hráč