Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Spišské Rysy udržali dôležitý článok ofenzívy. Rapáč verí, že produktívny útok bude opäť fungovať na jednotku

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Slovenský hokejista Juraj Majdan si bude naďalej obliekať dres HK Spišská Nová Ves. S extraligovým klubom sa dohodol na predĺžení zmluvy o dve sezóny.
Juraj Majdan na tréningu Košíc.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Tridsaťročný útočník zamieril na Spiš v priebehu minulej sezóny z českého Vsetína, pre zranenie ramena však stihol odohrať len deväť zápasov, v ktorých strelil dva góly a pridal šesť asistencií. "Juraj za krátky čas u nás ukázal, že stále dokáže byť rozdielovým extraligovým útočníkom. Po jeho príchode sa naša prvá lajna výkonnostne zdvihla a na ľade v útočnej fáze dominovala. Verím, že spojenie Majdan - Salituro - Giľák bude aj v novej sezóne fungovať na pomyselnú jednotku. ´Majďo´ je už po operácii, stopercentne v poriadku a od pondelka sa zapojil do letnej prípravy, ktorú absolvuje spolu s tímom pod vedením nášho kondičného trénera," povedal pre klubový web generálny manažér Spišiakov Richard Rapáč.

Prečítajte si aj

Tamáši so spoluhráčmi po góle.MS 2022: Tamáši po zápase žartoval. To, že v puku je čip mu nevadí

Prečítajte si aj

Lvm lxcbnsdlfnb clxbh dfbg df.Košice získali zaujímavého útočníka. Zahral si aj na olympijských hrách

Prečítajte si aj

MetaTitle: Kanada Hokej MS20 A skupina Švajčiarsko Nemecko.MS 2022: Nemecký líder si už na turnaji nezahrá

Majdan chýbal v drese "rysov" od 6. februára, keď nastúpil na ľade Popradu. "Na sezónu budem stopercentne pripravený. V súčasnosti ešte dokončujem rehabilitácie, no už pomaly nastupujem do tréningov. Je to na dobrej ceste," povedal Majdan.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články