Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS 2022: Adam Sýkora prehral stávku, ale zobral to s humorom

HELSINKI - Lekár slovenskej hokejovej výpravy Pavol Lauko sa na rannom rozkorčuľovaní pred sobotným zápasom proti Taliansku predstavil v úlohe schopného kanoniera. V tréningovej hale v Helsinkách triafal puky do siete s veľkým prehľadom a v závere ukázal aj skúsenosti, keď vyhral stávku s Adamom Sýkorom o to, kto pozbiera puky.
L adsf lyvndfsknv klxn.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Na ľade bolo vidieť, že Lauko nestál na korčuliach po prvý raz. "Hral som do 16 rokov hokej, potom som sa vybral inou cestou a teraz chodím len na partičky. Je to pre mňa príjemný relax," povedal lekár pre TASR.

Prečítajte si aj

Yxnvkld fnv cnblcv gdbf v.MS 2022: Pardavý prezradil večernú zostavu na Talianov, Pospíšil spoznal osud

Hokejku si požičal od obrancu Michala Ivana, slovenský hokejista sa o ňu nebál: "Povedal mi, že si môžem robiť, čo chcem. Vyhovuje mi jeho zahnutie a jej výška."

Prečítajte si aj

Hráči HC Košice po výhre.V Košiciach ostáva 13 hráčov, štyria skončili a prichádza talent z Ukrajiny

Umenie lekára sledovalo na ľade len šesť hráčov, recept na strieľanie gólov však hráčom nebude dávať: "Naopak, ja sa mám od nich čo učiť. Myslím si, že chalani dobre vedia, čo a ako majú robiť."

Prečítajte si aj

Lyn lxc nbkdnx kcbfbcbgf vc gfnc.Juraj Slafkovský zanechal odkaz hokejovým neprajníkom

V závere tréningu si Lauko strihol s útočníkom Sýkorom o to, kto pozbiera puky. V tejto konfrontácii zvíťazili skúsenosti: "Vždy sa s mladými hráčmi ´hecujeme´. Strihli sme si, Adam prehral, ale bral to s humorom," uzavrel Lauko pre TASR.

Prečítajte si aj

Fsa ndxlfbn lfnclgfcv bbf nnsdgfcb.Július Šupler sa rozohnil a chcel volať Tomášovi Tatarovi
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články