Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nové Zámky oznámili ďalšie dva podpisy

NOVÉ ZÁMKY - Slovenskí hokejisti Richard Ondrušek a Michal Roman budú aj v sezóne 2022/2023 pôsobiť v HC Nové Zámky. Extraligový klub o tom informoval na svojej oficiálnej webstránke.
Richard Ondrušek na buly.
Zdroj: Tomáš Feigl
Zdieľajte:

Pre obrancu Romana pôjde o tretiu sezónu v novozámockom drese. V extraligovom ročníku 2021/2022 odohral 38 zápasov, v ktorých dosiahol jeden gól, 6 asistencií, 14 trestných minút a 2 mínusové body. "Michal urobil veľký krok vpred a všetci sme boli príjemne prekvapení výkonmi, ktoré zo začiatku sezóny podával. Bohužiaľ, zranenie ho trochu pribrzdilo, ale to sa môže prihodiť každému. V polovici sezóny musel začínať prakticky odznovu, ale tvrdo na sebe pracoval a zlepšoval sa od zápasu k zápasu. Je to výborný spoluhráč a cenný obranca," povedal tréner HC Nové Zámky Gergely Majoross pre klubový web.

Prečítajte si aj

Fôsa dlvnlvmlas nvl.dd b.V hre Slovenska bolo veľa negatív, Pospíšilovi pred gólom preplo

Odchovanec novozámockého klubu Ondrušek mal v 47 zápasoch sezóny 2021/2022 bilanciu 6 gólov, 3 asistencie, 6 trestných minút a 9 mínusových bodov. "Richard je všestranný útočník, ktorý sa vždy snaží odovzdať tímu maximum, a to bez ohľadu na to, akú má v zápase úlohu. Neustále sa učí a zlepšuje, pričom silná stránka sú oslabenia. Som veľmi rád, že obaja budú súčasťou tímu aj nasledujúcu sezónu," povedal Majoross.

Prečítajte si aj

Asmg sfghvmh ghmh.Kaufland Cup 2022: Slováci zmazali náskok Nórska, ale nevyhrali

Okrem spomínanej dvojice pokračujú v HC Nové Zámky aj obrancovia Andrej Hatala, Branislav Ligas a útočníci Robby Jackson, Austin Farley, Martin Barto. Staronovou tvárou v defenzíve je obranca Martin Chovan.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články