Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

HC Škoda Plzeň angažoval čerstvého vicemajstra z Nitry

PLZEŇ - Tím HC Škoda Plzeň posilní v nadchádzajúcej sezóne slovenský hokejista Martin Vitaloš. Obranca sa dohodol s účastníkom českej extraligy na dvojročnej zmluve. Klub o tom informoval na svojom oficiálnom webe.
Dy lbnxlb cx gn xc gnbv bvngh.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Martin bol v slovenskej dvadsiatke a má na konte aj niekoľko štartov v A-tíme reprezentácie. Je to hráč s veľkým potenciálom, ktorého sme sledovali dlhodobejšie," uviedol športový manažér klubu Tomáš Vlasák.

Prečítajte si aj

Kydmf xlôbcm lmxgfcvb.Príprava MS 2022: Káder Slovenska opustilo šesť hráčov, tím posilnilo jedenásť hokejistov vrátane majstrov

Vitaloš prichádza do západočeského klubu z Nitry, s ktorou sa v tejto sezóne predstavil vo finále play off. V minulosti pôsobil aj vo švédskom Rögle a slovenskú "dvadsiatku" viedol ako kapitán na juniorských MS v roku 2020.

Prečítajte si aj

Ôsdgfx dôcfmgngv hb fhgn.Marcel Haščák chápe Bučeka a dožil sa druhého titulu, ktorý poslal do neba kamarátovi a spoluhráčovi

"Počul som, že Plzeň výborne pracuje s mládežou a majú radi Slovákov. Naposledy tu dostal veľa priestoru aj Peťo Čerešňák, Myslím si, že som sa rozhodol správne," povedal o novom angažmáne 21-ročný hráč.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HK Nitra - HC Košice.Antonín Stavjaňa skončil v Nitre, povedal aj dôvody
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články