Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

V Poprade nemajú dosť: Prichádza ďalší zaujímavý hráč z KHL

POPRAD - Vedenie HK Poprad krátko po oznámení príchodu brankára Antona Todykova oznámilo meno ďalšej posily. Tím kamzíkov rozšíri kanadský obranca Mikaël Tam.
Jwa lsdnhl nlgf. jhg y fxhmbv.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Do tímu spod Tatier prichádza Tam z Kunlunu Red Star. V KHL odohral v prebiehajúcom ročníku 19 stretnutí so ziskom 3 bodov.

Prečítajte si aj

Víťazné oslavy hráčov HK Poprad po finálovom triumfe.HK Poprad predstavil novú posilu: Prichádza brankár, ktorý tento rok chytal v KHL

30-ročný Kanaďan si pôsobenie v Európe vyskúša po druhýkrát v živote. V ročníku 2015/2016 totiž pôsobil v nórskej najvyššej súťaži.

Prečítajte si aj

Hráči LM po vsietenom góle.Barani tesne porazili Spišiakov, Nitra dominovala v Trenčíne, Liptovský Mikuláš konečne vyhral

„Som obojsmerný obranca. Mojou prioritou je hrať dobre a zodpovedne vzadu, ale ak je dobrá šanca zaútočiť a spraviť tlak vpredu, tak rád vyrazím aj týmto smerom,“ opísal sa Tam pre oficiálny web kamzíkov.

Pozrite si aj

Florida Panthers Radko.VIDEO Vtipný okamih: Radko Gudas po vylúčení natrafil na ďalší problém

„Som víťazný typ a chcem vyhrávať zápasy. Viem, že ste minulú sezónu prehrali vo finále, ale stále máte skvelý tím, ktorý to môže dotiahnuť na vrchol a ja mu chcem svojou mierou k tomuto pomôcť,“ dodal.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: hkpoprad.sk, facebook.com

Diskusia

Podobné články