window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

HK Poprad predstavil novú posilu: Prichádza brankár, ktorý tento rok chytal v KHL

POPRAD - HK Poprad posilňuje brankársky post. Rady kamzíkov rozšíril ruský brankár Anton Todykov.
Zdroj: 39378
Zdieľajte:

Popradčania sa aktuálne nachádzajú na 8. mieste tabuľky, no chceli by ísť určite vyššie. Dopomôcť im k tomu má skúsený Anton Todykov.

Prečítajte si aj

Barani tesne porazili Spišiakov, Nitra dominovala v Trenčíne, Liptovský Mikuláš konečne vyhral

29-ročný gólman v tejto sezóne odchytal 5 stretnutí v KHL za Viťaz Podoľsk, avšak prevažnú časť strávil vo VHL v mužstve HK Ryazan.

Pozrite si aj

VIDEO Vtipný okamih: Radko Gudas po vylúčení natrafil na ďalší problém

„Po mojom predčasnom konci v Podoľsku tesne pred uzávierkou prestupov v Rusku som oslovil dvoch agentov, aby mi našli prácu v dobrom klube v Európe. Poprad k nim patrí a bol najaktívnejší. Ponúkol mi dobré podmienky a dôležité bolo aj to, že mi dal Iľja Davydov dobré referencie,“ uviedol ruský gólman.

Prečítajte si aj

ZOH 2022: V švédskej zostave aj hviezda švajčiarskej ligy či bývalí hráči NHL

K najnovšiemu prírastku do kabíny kamzíkov sa vyjadril aj riaditeľ klubu Ľudovít Jurinyi: „Potrebovali sme posilniť brankársky post. Naše výsledky a aj výkony gólmanov neboli optimálne. Verím, že nová posila nám pomôže a dodá mužstvu vzadu istotu.“

Zdieľajte:
Zdroje informácií: hkpoprad.sk, facebook.com

Diskusia

Podobné články