Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Michalovce zredukovali post brankára

MICHALOVCE - Fínsky hokejový brankár Karolus Kaarlehto už nie je hráč HK Dukla Ingema Michalovce. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
MetaTitle: SR Hokej TEL 16.kolo Nitra Michalovce NRX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Pre 24-ročného Kaarlehta boli Michalovce druhé pôsobisko v slovenskej extralige. Prišiel do nej počas ročníka 2020/2021, v ktorej nastúpil do 17 zápasov v drese Liptovského Mikuláša. V lete 2021 zamieril do Michaloviec, pričom v úvode ročníka 2021/2022 bol brankárska jednotka tímu. Jeho pozícia sa postupne oslabila a po decembrovom príchode Tomáša Vošvrdu sa v tímovej hierarchii stal brankárskou trojkou za Devinom Williamsom.

Prečítajte si aj

Fanúšikovia HC GROTTO Prešov počas derby s HC Košice.Diváci sa vracajú na štadióny...

Na posledný duel nastúpil 5. decembra proti Novým Zámkom. V prebiehajúcom ročníku 2021/2022 odohral 17 zápasov, v ktorých mal 91,73-percentnú úspešnosť zásahov a priemer 3,83 inkasovaného gólu na zápas. Do histórie najvyššej slovenskej súťaže sa zapísal ako štvrtý brankár, ktorý strelil gól. Podarilo sa mu to v zápase 7. kola proti Spišskej Novej Vsi, keď strelou do prázdnej bránky hostí uzavrel skóre na 3:1.

Prečítajte si aj

J anjyln ldymxlm ôay-d.VIDEO Peter Oremus urobil v Banskej Bystrici rozhodnutie, ku ktorému sa možno ešte žiadny tréner neodhodlal

Prečítajte si aj

Třinec - Slovan 3:0.Štajnoch odchádza z extraligy, v novom mužstve nebude jediný Slovák

Prečítajte si aj

FkSOy lxlgn "Mgygfn.Skúsený Ukrajinec skončil s hokejom: U nás si obliekal dresy troch mužstiev
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články