Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Svadba v hoteli, kde bývali hokejisti SR 20? Feneš: Nepochopiteľné...

RED DEER - Trénerovi slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov Ivanovi Fenešovi sa po oficiálnom oznámení o zrušení juniorských MS iba ťažko hľadali slová. Mrzí ho, že jeho tím nemohol dohrať šampionát, na ktorom pomýšľal na úspech. Podľa Feneša na turnaji od prvého dňa nefungovali ochranné opatrenia na zamedzenie šírenia koronavírusu.
Fjglwan lgdjkbndflb,-nd vcneadfbyx.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Ťažko sa mi hľadajú slová. Na všetko, čo sa tu udialo. Všetkých nás to mrzí. Prioritou je zdravie hráčov a ľudí, ktorí sú tu. Ak na to organizátori mali dôvod, asi urobili rozumné rozhodnutie," uviedol Feneš pre hockeyslovakia.sk. Kouč spochybnil funkčnosť takzvaného "chráneného prostredia", ako kanadskí organizátori nazvali náhradu takzvanej uzavretej bubliny: "Od prvého dňa nefungovali veci, ako sme očakávali. Síce sme sa pohybovali medzi izbou, stravovacou miestnosťou a kabínou a von sme nesmeli chodiť, od prvého dňa sa v hoteli pohybovali cudzí hostia. Vrcholom všetkého je plánovaná organizácia svadby na stredajší večer. Nepochopiteľné..."

Prečítajte si aj

Klsfg ynldxnh hmcg.MS U20 2022: Direktoriát rozhodol o osude šampionátu

Rada Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) rozhodla v stredu o zrušení juniorských MS po tom, ako sa tri stretnutia neuskutočnili pre pozitívne testy na koronavírus a ich výsledky museli skontumovať. Slováci stihli odohrať na šampionáte dva zápasy. Hoci s USA (2:3) i Švédskom (0:3) prehrali, podali solídne výkony, ktoré ich predurčovali pomýšľať na úspech na celom turnaji. "Podarilo sa nám zložiť skvelý tím, ktorý bol schopný konkurovať najlepším na svete. O to viac nás mrzí, že nemôžeme ďalej dokazovať našu kvalitu a prezentovať sa najlepšími výkonmi," dodal Feneš.

Prečítajte si aj

Jds yngldô mxlcg kcvh.IIHF: Omikron nás prinútil prerobiť protokol, naša snaha nestačila
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články