Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Libor Hudáček opäť posilní HC Slovan, dvaja útočníci majú nové zmluvy

BRATISLAVA - Slovenský hokejový útočník Libor Hudáček znova mieri do extraligového klubu HC Slovan Bratislava, ktorému pomôže na decembrovom Spengler Cupe v Davose. Nové kontrakty s "belasými" podpísali útočníci Tomáš Zigo a Matoušek. Klub o novinkách informuje na sociálnej sieti.
Skt ôkydxôh fcjh x fcvfhm.
Zdroj: © Keystone - SDA/ Ti-Press / Ti
Zdieľajte:

31-ročný Hudáček si bratislavský dres oblečie po šiestich rokoch. Túto sezónu odštartoval v KHL, keď sa dohodol na novej spolupráci s Nižnekamskom, ale po 11 zápasoch z klubu odišiel. Jeho novým pôsobiskom sa stalo švajčiarske Lugano. Slovanu vypomôže na nadchádzajúcom Spengler Cupe, ktorý sa na najstaršom turnaji v Európe predstaví premiérovo.

Prečítajte si aj

Gôkydmkhô xmflckgm yxmcf- m.Obranca Zvolena nemal záujem biť sa s Bystričanmi: Šetrím si zuby na Vianoce. Výhonský vyjadril rešpekt Kotvanovi

Vedenie bratislavského klubu predĺžilo zmluvy s útočníkmi Tomášom Zigom a Matoušekom. Obaja hráči budú pokračovať v Bratislave do konca ročníka 2022/23 s možnosťou uplatnenia opcie.

Prečítajte si aj

SR 20 po góle radosť sa w err opim.MS U20 v Kanade: Organizátori urobili rázne rozhodnutie s okamžitou platnosťou

Prečítajte si aj

Peter Čerešňák na zraze reprezentácie SR.Peter Čerešňák neprestúpi do najlepšej európskej ligy. Ruský veľkoklub si to rozmyslel
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články