Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS U20 v Kanade: Organizátori urobili rázne rozhodnutie s okamžitou platnosťou

RED DEER - Zápasy hokejových MS hráčov do 20 rokov (26. decembra-5. januára) budú mať divácku kapacitu obmedzenú na 50 percent. Rozhodnutie vyplýva z nariadenia provincie Alberta, ktorá zaviedla kapacitné limity pre halové športové podujatia. Informoval o tom Kanadský hokejový zväz na oficiálnej stránke.
SR 20 po góle radosť sa w err opim.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

"Po oznámení, že provincia Alberta zavedie kapacitné limity pre halové športové podujatia, zníži šampionát hráčov do 20 rokov kapacitu na 50 percent pre všetky zápasy s okamžitou platnosťou. Tím pre predaj vstupeniek na podujatie momentálne rieši implementáciu tejto zmeny a bude v kontakte so všetkými majiteľmi vstupeniek," uviedol výkonný riaditeľ Hockey Canada Tom Renney.

Prečítajte si aj

Kfdl yôdôgf cmhm.Spišská Nová Ves získala Američana z Európy, Rapáč: Trh kvalitného Slováka neponúkal

Slovenskí reprezentanti sa na MS20 predstavia v základnej B-skupine, ktorá sa odohrá v meste Red Deer. Na svoj prvý zápas nastúpia v pondelok 27. decembra proti USA. Neskôr sa stretnú s rovesníkmi zo Švédska, Ruska a Švajčiarska. Dejiskom A-skupiny je Edmonton.

Prečítajte si aj

Peter Čerešňák na zraze reprezentácie SR.Peter Čerešňák neprestúpi do najlepšej európskej ligy. Ruský veľkoklub si to rozmyslel
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články