Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

SR 20 si urobila vlastný program a odohrá jeden prípravný súboj, tréneri uzavrú káder na Štedrý večer

RED DEER - Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov odohrá v príprave na juniorský šampionát v Kanade jeden prípravný zápas proti Nemecku. Duel je po zmenách na programe 23. decembra o 14.00 miestneho času (22.00 SEČ). Po stretnutí zúži trénerský štáb nomináciu o troch hráčov na konečných 25 mien.
Fjglwan lgdjkbndflb,-nd vcneadfbyx.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slováci mali v Red Deere pôvodne odohrať dve prípravné stretnutia proti Fínom a Rakúšanom. Napokon sa zopakovala situácia z minulého roka. Organizátori rovnako ako vlani upravovali rozpis prípravných stretnutí a Slovákom z dvoch duelov povolili odohrať len jeden. Vlani proti Česku, tentoraz 23. decembra o 14.00 miestneho času proti Nemecku.

Prečítajte si aj

Fj glysfgn k.dxn.bg nydnxfhc.Vedenie NHL prerušilo aktuálnu sezónu!

„Vždy, keď niečo plánujete a prídu zmeny, nie je to príjemné, no otvára vám to nové možnosti. Naša príprava pokračuje. Hlavu máme nastavenú správne. A program sa snažíme dodržať čo najviac. Hoci nám zrušili prípravný zápas s Fínmi, na tréningu sme si namodelovali 60-minútový duel proti sebe. Teraz nám do rozpisu pribudol prípravný zápas s Nemcami. Tešíme sa naň a verím, že sa odohrá. Každý súper má obrovskú kvalitu a Nemci nás určite preveria zo všetkých stránok,“ uviedol na margo zmeny pre hockeyslovakia.sk hlavný tréner Ivan Feneš.

Prečítajte si aj

Ôk sdmxôkhgmy -fxhmg, -mf vmyzj f.Obrovské prekvapenie na úkor Slovana, Prešov tretí raz vyzrel na Trenčín, Michalovce zase zlyhali

Keďže slovenská výprava má každý deň k dispozícii na tréning len 90 minút, popoludňajšie voľno spestrujú hráčom mítingy s trénermi či ostatnými členmi realizačného tímu. „Keďže čas do štartu majstrovstiev sveta sa kráti, snažíme sa každú voľnú chvíľu využiť naplno,“ dodal Feneš.

Prečítajte si aj

Fl ansfl naskjgln fxnb l. -.f.Prestíž pre HC Slovan Bratislava: Líder extraligy nahradí Javorové listy na veľkom turnaji

Pozitívnou správou bolo, že v pondelok sa k mužstvu pripojil Servác Petrovský, ktorému organizátori po piatich negatívnych PCR testoch a jednom antigénovom dovolili opustiť izoláciu po kontakte s pozitívnym spoluhráčom v klube Owen Sound Attack pred pripojením k slovenskej výprave. „Je to pre nás pekný darček. Na Serváca sme sa veľmi tešili. Nebolo preňho príjemné sedieť na izbe, najmä vzhľadom na fakt, že je zdravý. Ešte raz opakujem, veľmi sa naňho tešíme,“ uviedol Feneš.

Prečítajte si aj

Ivan Droppa na tréningu.VIDEO Droppa k výmene Bretona povedal jednu vetu, Kaskinena trápia kľúčoví útočníci
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články