Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Vedenie NHL prerušilo aktuálnu sezónu!

NEW YORK - Vedenie hokejovej NHL sa rozhodlo prerušiť sezónu a odložiť všetky zápasy, ktoré boli na programe v termíne 22.-25. decembra. Dôvodom sú množiace sa prípady koronavírusu.
Fj glysfgn k.dxn.bg nydnxfhc.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

V priebehu pondelka prišla zo zámoria informácia o tom, že Columbus Blue Jackets a Montreal Canadiens sú v poradí ôsmy a deviaty klub NHL, ktorým liga pozastavila hokejovú činnosť. Vedenie súťaže odložilo na neurčito zápas Buffala s Columbusom, ktorý sa mal hrať v noci na utorok, a následne aj duel Pittsburghu s New Jersey o deň neskôr. "Po konzultácii s Hráčskou asociáciou sa napokon na neurčito odložil zvyšok zápasov z 22. a 23. decembra a prerušili sa všetky činnosti tímov od 22. do 25. decembra," informoval web nhl.com.

Prečítajte si aj

Ôk sdmxôkhgmy -fxhmg, -mf vmyzj f.Obrovské prekvapenie na úkor Slovana, Prešov tretí raz vyzrel na Trenčín, Michalovce zase zlyhali

Šíriaci sa koronavírus postihol v uplynulých dňoch viaceré tímy. Liga už predtým odložila zápasy Colorada, Floridy, Calgary, Nashvillu a Bostonu, v nedeľu sa na zoznam pauzujúcich klubov pridali Detroit a Toronto. Odložené sú stretnutia, pri ktorých by tímy museli prejsť cez kanadsko-americkú hranicu.

Prečítajte si aj

Fl ansfl naskjgln fxnb l. -.f.Prestíž pre HC Slovan Bratislava: Líder extraligy nahradí Javorové listy na veľkom turnaji

NHL doteraz musela odložiť 49 zápasov, pričom 44 z nich za uplynulých sedem dní. Na pandemickú listinu pribudli z hráčov Liam O’Brien, Brendan Smith, Calvin de Haan, William Lagesson, Darnell Nurse, Mike Hoffman, Kevin Hayes, Brent Burns a Adam Larsson. Po krátkej prestávke budú môcť prísť hráči do tímových zariadení 26. decembra s negatívnym testom.

Prečítajte si aj

Ivan Droppa na tréningu.VIDEO Droppa k výmene Bretona povedal jednu vetu, Kaskinena trápia kľúčoví útočníci
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články