VIDEO Valtonen vypenil po prehre v Košiciach: Redaktorovi dovolil jednu otázku, v ktorej povedal všetko

KOŠICE - Hokejisti Michaloviec nevedia nájsť optimálnu formu. Prehrali štvrtýkrát po sebe. V Steel aréne nestačili na Košice a prišla porážka 3:5.
Zdroj: 40864

Michalovská Dukla bola pomerne blízko k pretrhnutiu negatívnej série. V 55. minúte ešte vyhrávala 3:2. Košičanom pomohli nasledujúce tri minúty, v ktorých rozhodli o výsledku. Hosťujúceho trénera nahneval výkon rozhodcov.

VIDEO Najkurióznejší gól ročníka? Gólman Nových Zámkov nechápal, čo sa robí

Jeho zverenec Roman Žitný bol faulovaný v príležitosti na skórovanie. Dvojminútový trest neprišiel. Valtonen búrlivo komentoval rozhodcov. Redaktorovi RTVS Tomášovi Zagibovi dovolil len jednu otázku, v ktorej povedal všetko a následne odišiel od mikrofónu.

NHL: VIDEO Fehérváry dosiahol dôležitý gól, Chára si tentoraz vybral za súpera Tatarovho spoluhráča

Reakcia HK Nitra na vyhlásenie SZĽH: Vychovávame hokejistov, nie rukojemníkov
Zdroj informácií: facebook.com/RTVS