Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Aká bude súpiska Slovenska vo Švajčiarsku? Šatan prezradil dve možnosti

BRATISLAVA - Slovenská hokejová reprezentácia má za sebou prvú akciu v tejto sezóne, ktorou bola účasť na Nemeckom pohári v Krefelde.
Dkôsdfô sgd f§bl d§§fg§ydb.fd.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slováci si zahrali v priamom súboji s Nemcami o pohár. Nakoniec ho nezískali, pretože prehrali hladko 1:4. V nominácii figurovali štyria debutanti. "Mešár rozhodne nesklamal. Už v prvom zápase mal päť striel na bránku, bol veľmi aktívny a patril k našim najlepším hráčom. Pritom predtým nemal žiadne skúsenosti na reprezentačnej úrovni medzi dospelými. Urobil dobrý krok vo svojej kariére. Celkovo veľa hráčov ukázalo potenciál do budúcnosti, viacerí dali svoje prvé góly v reprezentácii. Veľa pozitívnych vecí si vieme zobrať z tohto turnaja," hodnotil výkony len 17-ročného talentovaného Popradčana v rozhovore pre hockeyslovakia.sk prezident SZĽH a generálny manažér Miroslav Šatan.

Prečítajte si aj

Marcel Haščák strelil už 36 gólov.HC Slovan dotiahol príchod Marcela Haščáka a podpísal s ním viacročnú zmluvu!

Február 2022 bude patriť ZOH v Pekingu, kde sa Slovensko úspešne kvalifikovalo v auguste tohto roka. Národný tím však ešte čaká druhá previerka - Švajčiarsky pohár vo Vispe. Podľa Šatana sa bude zostava pripravovať z dvoch pohľadov. "Sú dve možnosti ako sa postavíme k tomuto turnaju. Môžeme zobrať hráčov, ktorí teraz do Nemecka nemohli prísť z rôznych dôvodov a dať im šancu pobiť sa o olympijskú miestenku. Druhá možnosť je, že dáme prednosť skúsenejšej zostave ako teraz v Nemecku," doplnil pre hockeyslovakia.sk Šatan.

Prečítajte si aj

MetaKeywords: iClinic Bratislava Capitals - EC Red Bull Salzburg SR Bratislava šport hokej IHL 25. kolo predohrávka BAX.Michalovce získali z Bratislavy útočnú posilu, Dukla uvoľnila legionára do Poľska
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hockeyslovakia.sk

Diskusia

Podobné články