Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Michalovce získali z Bratislavy útočnú posilu, Dukla uvoľnila legionára do Poľska

MICHALOVCE - Hokejový útočník Roman Faith sa stal novou posilu Dukly Ingema Michalovce. V tíme však skončil obranca Kalle Valtola, klubu o tom informoval na sociálnych sieťach. Fínsky obranca sa s vedením klubu dohodol na vzájomnom ukončení hráčskej zmluvy, aby sa mohol presunúť do Poľska. Michalovce za neho zháňajú náhradu.
MetaKeywords: iClinic Bratislava Capitals - EC Red Bull Salzburg SR Bratislava šport hokej IHL 25. kolo predohrávka BAX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Faith prišiel do tímu z iClinic Bratislava Capitals. V 14 zápasoch IHL nazbieral 19-ročný útočník 9 bodov (3+6). "Mal som viac telefonátov okrem týchto troch klubov. Medzi prvými volal Gabriel Spilar, bol som veľmi rád, že som znovu mohol hrať v metropole východu. Ale pri poslednom telefonáte sme sa dohodli, že tento rok pre mňa príchod do Košíc nebude dobrý, Košice majú plné mužstvo a ja potrebujem hrať.

Prečítajte si aj

Marcel Haščák strelil už 36 gólov.HC Slovan dotiahol príchod Marcela Haščáka a podpísal s ním viacročnú zmluvu!

Následne mi volal pán tréner Valtonen, ktorý ma oslovil tým, že mi volal viac a mal o mňa záujem už pred sezónou. Už teraz sa teším do Michaloviec, keďže to je doma na východe, škoda, že nemôžu byť zatiaľ fanúšikovia, keďže v Michalovciach sú skvelí," uviedol Faith pre TASR.

Pozrite si aj

Lô ldfh mlydhgm lxgj nc.VIDEO Frustrovaný Crosby si vyšliapol na Fehérváryho
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články