Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ďalšia obrovská tragédia: Zomrel Dušan Pašek mladší!

BRATISLAVA - Vo veku 36 rokov zomrel generálny riaditeľ klubu IHL iClinic Bratislava Capitals Dušan Pašek mladší.
Gfkh dkglncf m v ygxnc.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Informoval o tom portál cas.sk, podľa ktorého bývalý hokejista Slovana Bratislava, Košíc, Skalice či Banskej Bystrice spáchal samovraždu na bratislavskej Kolibe. K smrti Dušana Pašeka prišlo iba dva dni po tom, ako v tom istom klube zomrel vo veku 24 rokov útočník Boris Sádecký. Ten minulý piatok skolaboval na ľade rakúskeho Dornbirnu a bol vo vážnom stave.

Prečítajte si aj

MmetaTitle: SR Košice šport hokej HC médiá koronavírus etaTitle: SR Košice šport hokej HC médiá koronavírus situácia KEXHC Košice rozbieha kampaň: Udržme štadióny pri životoch, tvrdí klub

Dušan Pašek ml. bol syn legendárneho útočníka Slovana Bratislava a československej reprezentácie Dušana Pašeka st. Aj slávny "Ceco" zomrel tragicky, keď ho 14. marca 1998 našli zastreleného v jeho pracovni, smrť vtedajšieho prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) oficiálne uzavreli ako samovraždu.

Prečítajte si aj

Gslym lfmh d.xcnvb.18-ročný Košičan kraľuje juniorke v Česku: Premiéra pri senioroch ako odmena

Dušan Pašek ml. bol odchovanec bratislavského hokeja. V A-tíme Slovana debutoval v sezóne 2003/2004, už v nasledujúcom ročníku sa s bratislavským klubom tešil zo zisku majstrovského titulu. Od ročníka 2006/2007 bol hráčom Skalice, kde strávil tri sezóny. Potom sa presunul do HC Košice, v zápase proti Banskej Bystrici 23. novembra 2010 zaznamenal svoj prvý hetrik v najvyššej slovenskej súťaži. Na konci sezóny sa tešil zo zisku svojho druhého extraligového titulu. Vo februári 2016 sa rozhodol ukončiť hráčsku kariéru pre dlhodobé zdravotné problémy.

Prečítajte si aj

Rfôs ôgm ydfbx cbn nf ngc hh xcfhmc.Vo veku 24 rokov zomrel útočník Boris Sádecký
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články