Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Mikúš nepodpichol Rahma, Oremusovi vypadol ďalší útočník

PREŠOV - Hokejisti HKM Zvolen ešte stále nenašli svoju ideálnu tvár v tejto sezóne. Obhajoba titulu nie je jednoduchá záležitosť a je to vidieť.
Kg lkfb sdxghlô xcôhn xôcnh.
Zdroj: Peter Ilenčík
Zdieľajte:

Tabuľkový rozdiel medzi ním a Prešovom bol zanedbateľný. Majster ale padol do pozície, z ktorej sa dokázal úspešne vyhrabať. Na Šariši otočil stretnutie z 0:2 na 3:2. Nikitu Bespalova v prešovskej bránke po neprehľadnej situácii prepálil Juraj Mikúš v 39. minúte. "Zápas nás miestami frustroval. Určite sme hrali lepšie ako pred týždňom v Liptovskom Mikuláši. Priznávam trápenie v koncovke, ktorá nám nesvedčala dve tretiny. Našťastie sa to zmenilo v tretej tretine a prinieslo to body," uviedol vicemajster sveta spred deviatich rokov na margo zvolenského triumfu.

Pozrite si aj

Fôlasfk p lymfga ymbybôblg.VIDEO Crevier-Morin znova vyčíňal: Tentoraz mu padol za obeť hokejista Nitry

K Mikúšovi sa ešte pridali Jedlička s Hraškom, na ktorého už nikto z Prešovčanov nenašiel odpoveď. Východniari okrem iného spomenuli, že ich o víťazstvo pripravili nešťastné góly. "Čo sú to nešťastné góly? Súhlasím, že môj na 2:1 bol z kategórie ubojovaných. Lenže ostatné dva boli po pekných akciách. Na druhej strane sa chcem poďakovať fanúšikom Prešova, ktorí prišli v slušnom počte a obom tímom vytvorili prajnú atmosféru," pokračoval Mikúš. Šéf lavičky Zvolena Oremus si minule poťažkal na nedostatočnú šírku tímu. Dodnes nemôže počítať s niektorými hokejistami a po návšteve šarišskej metropoly mu pribudlo do zápisníka ďalšie priezvisko.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Flyers Islanders Príprava.O Richarda Pánika nikto neprejavil záujem

"Boríme sa so zraneniami viacerých hráčov. Po druhej tretine nám vypadol aj Nick Saracino. Navyše nám problémy robí aj momentálne chrípkové obdobie a je to ťažké. Počkáme si na návraty chorých či zranených. Určite sa potom objaví zohratosť," priblížil aktuálne zvolenské patálie skalický odchovanec, ktorý vyrastal po boku legendárneho Žigmunda Pálffyho. Kuriozitou alebo ozdobou 7. kola bol gól michalovského brankára Karolusa Kaarlehta cez celé klzisko do bránky Spišskej Novej Vsi. V histórii extraligy išlo o štvrtý takýto brankársky zápis. Pred ním sa to podarilo Hovimu, Čiliakovi a Kutejovi. Rovnaký pokus mohol predviesť aj Robin Rahm, no netrúfol si na to.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Trenčín šport hokej TEL 6. klo Poprad TNX.Dubec dal za pravdu Pardavému v otázke rozhodcov, tréner Dukly im poslal odkaz

"Som rád, že to zvládol. Moment z Michaloviec si určite pozriem. Nám sa však naskytla situácia, kedy bolo pred našim brankárom veľa prešovských hráčov, a tak to radšej neriskoval. Samozrejme, boli by sme radi, keby sa aj jemu podarilo skórovať," ukončil rozhovor Juraj Mikúš.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Flyers Islanders Príprava.Zdeno Chára a Zach Parise zarobia v NY Islanders rovnakú sumu
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články